קהילת בריאות הנפש - ממ"נ


נושאים נבחרים בקהילה

יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה


קהילת בריאות הנפש


יה“ל - עמותת איכות בשיקום
מרכז התמיכה למשפחות בתחום בריאות הנפש, יה"ל אשדוד, מזמין ליום עיון מרתק ״לחשוב, להרגיש, לפעול״. יום העיון מיועד לבני משפחות, מתמודדים ואנשי מקצוע ויתקיים במתנ"ס רובע ט' באשדוד.
יה"ל - עמותת... היום 14:11  

ממנ מודעות
2 מקומות לגברים בדירות מוגנות של חברת של פרויקטים שיקומיים בפתח תקווה במקום דיירים שהתקדמו לדיור עצמאי בקהילה וממשיכים לקבל ליווי שיקומי בדירתם העצמאית.
ממנ מודעות היום 13:55  

מערכת ממ“נ
העותרות טוענות שמשרד הבריאות לא מעביר סיוע כספי בניגוד לחוק שיקום נכי נפש, ומשרד הבינוי והשיכון מעביר סכום שלא עודכן כבר עשור - למרות ששכר הדירה לא הפסיק לטפס מאז. "שיקום מצריך קורת גג ראויה". העתירה הוגשה על ידי עמותת "פורום בריאות הנפש", עמותת לשמ״ה, מרכז הורים נהריה, עמותת רעות ועמותת אנוש.
מערכת ממ"נ 14/06/2019  

ממנ מודעות
לחברת יוזמה דרך הלב – תכנית סוקרי איכות דרושים/ות סוקרים/ות – בני משפחה של מתמודדים/ות מאזורי ירושלים, נתניה וחדרה לסקר שביעות רצון ממרכזי הייעוץ וההכוונה למשפחות. הסקר נעשה מטעם משרד הבריאות שמפעיל את המרכזים.
ממנ מודעות 14/06/2019  

מערכת ממ“נ
בית סוטריה השרון יוצא לדרך. הבית ימוקם בצפון השרון ויפתח בספטמבר 2019. בשלוש השנים האחרונות התחילה מהפכה בארץ עם הקמת בית סוטריה הראשון ובהמשך בתים מאזנים נוספים, מהפכה באפשרות להציע למתמודדים עם משברים נפשיים קשים אפשרות לעבור אותם בסביבה ביתית, קהילתית ולא שיפוטית, תוך ניסיון להקטין למינימום את הצורך באשפוז פסיכיאטרי.
מערכת ממ"נ 11/06/2019  

ממנ אירועים
אנשי צוות, מתמודדים ובני משפחותיהם וכל חברי הקהילה מוזמנים אל יריד שירותי השיקום שיתקיים במרכז לבריאות הנפש ע"ש י. אברבנאל בבת ים.
ממנ אירועים 11/06/2019  

מערכת ממ“נ
שיחה על חירות בפסיכיאטריה עם עם פרופ' חיליק לבקוביץ, מנהל המרכז לבריאות הנפש באר יעקב-נס ציונה ועו״ד שלומית רויטמן-לאור, מובילת זכויות המטופל על חירות בפסיכיאטריה. השיחה התקיימה ברדיו החברתי הראשון ב-9.6.2019
מערכת ממ"נ 11/06/2019  

מערכת ממ“נ
חלופת אשפוז פסיכיאטרי ע"פ ההגדרה הזמנית של איתי קנדר היא: מוסד או שירות אשר מספקים סיוע לאדם ולסביבתו בעתות של משברים נפשיים חריפים – פסיכוטיים, דכאוניים ואחרים – אשר אינם עונים להגדרה הצרה של מחלקה פסיכיאטרית אשפוזית בעלת צביון ביולוגיסטי. האינדקס המתעדכן נועד להנגיש את המידע אודות חלופות אשפוז פסיכיאטרי בישראל.
מערכת ממ"נ 9/06/2019  

ממנ אירועים
במפגש ירצה איתי קנדר- עו"ס ויזם חברתי, מומחה בתחום המתפתח של חלופות לאשפוז פסיכיאטרי ההרצאה תעסוק ב-3 סוגי שירותים שיכולים להוות אלטרנטיבה לאשפוז פסיכיאטרי או שמהווים כבר כיום חלופה שכזאת: בתים מאזנים, צוותי דיאלוג פתוח ומרכזים קהילתיים. נדון בעתיד הבתים המאזנים, נדבר על ההטמעה של דיאלוג פתוח במוסדות הקיימים ובשירותים חדשים, וכן בשאלות קשות של מימון ושל יחסי כוחות פוליטיים בתוך תחום בריאות הנפש. ההרצאה תתקיים באונ' העברית.
ממנ אירועים 6/06/2019  

ממנ אירועים
מרכז הייעוץ למשפחות בתחום בריאות הנפש-משולש דרומי מקיים יום עיון בנושא: "שוברים את הסטיגמה" בהתייחסות לחברה הערבית בישראל. יום העיון יתקיים בטייבה.
ממנ אירועים 5/06/2019  

למעלה