קהילת בריאות הנפש - ממ"נ


נושאים נבחרים בקהילה

יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה


קהילת בריאות הנפש


מערכת ממ“נ
מפגש "מרחב פתוח למשפחות" יתקיימו אחת לחודש בנושאים המעסיקים את המשפחות. בכל מפגש איש צוות מית"ל יתן מידע בנושא המדובר ויקיים דיון. מטרת המפגשים ליצור מרחב לשיח פתוח והתייעצות.המפגשים יתקיימו במית"ל - במרכז הרפואי לבריאות הנפש בבאר שבע.
מערכת ממ"נ 7/11/2019  

ממנ אירועים
יריד החשיפה הוא בנושא "נפש בריאה בגוף בריא" - לקידום אורח חיים בריא למקבלי סל שיקום ומשפחותיהם, יכולים להגיע גם מתמודדים שלא מקבלים סל שיקום. יריד החשיפה למתמודדים ובני משפחה מאורגן על ידי צוות סל שיקום במחוז בשיתוף מספר אירגונים, ביניהם מרכז יה"ל. היריד יתקיים בראשון לציון. אנחנו נהיה שם ונשמח לראות גם אותכם. מצורפת ההזמנה,
ממנ אירועים 1/11/2019  

ממנ אירועים
יום עיון "למענך ובשביל המשפחה" מתקיים על ידי סניף ביטוח לאומי בפתח תקווה ויעסוק בנושא שיקום בן/בת זוג של נכה קשה.
ממנ אירועים 31/10/2019  

ממנ אירועים
שמרו את התאריך של כנס המשפחות של מילם הבא עלינו לטובה. הכנס יתקיים בנצרת. פרטים לגבי תוכנית הכנס ודרכי הרשמה יפורסמו בהמשך.
ממנ אירועים 30/10/2019  

מערכת ממ“נ
מועצת המכינות הקדם צבאיות מפעילה את תכנית "שיבולים" המאפשרת השתתפות של צעירים עם מוגבלות בתוך המכינות הקדם צבאיות.קהל היעד של התכנית כולל צעירים בני 18-21 בוגרי שילוב דיפרנציאלי/ כיתות קטנות/ חינוך מיוחד, עם מוגבלות פיזית, לקויות שמיעה, ראייה, אוטיזם, לקויות למידה מורכבות עם משכל גבולי.
מערכת ממ"נ 30/10/2019  

מערכת abiliko
בסרטונים שפרסמה העמותה היא קוראת לחשוב פעמיים לפני שימוש במילים "דיכאון", "משוגע" או "חולה נפש" כלאחר יד, המגדילות את הסטיגמה סביב מתמודדי הנפש
מערכת abiliko 25/10/2019  

ממנ אירועים
המפגש מתקיים לסיכום שנתיים של פעילות ועדת ההיגוי בנושא "בית מאזן" למניעת אשפוז פסיכיאטרי- מחלום למציאות. המפגש יכלול פאנל עם נציגי הבתים המאזנים הוותיקים והחדשים על הפעילות בבתים: סוגיות כגון פרופיל הדיירים, התמודדות עם אלימות, טיפול תרופתי, חיבור לשיקום והחלמה, הצגות מקרה וסוגיות בפעילות הבית המאזן בהשתתפות נציגי הבתים המאזנים, דיירים/ות ובני/ות משפחה. המפגש יתקיים בירושלים.
ממנ אירועים 25/10/2019  

ממנ מודעות
למרכז משפחות "יחד"ממשפחת ידיד נפש, לצוות משפחתי ומקצועי דרוש.ה אשת/איש מקצוע טיפולי.ת לשלוחת אשקלון ונתיבות. התפקיד כולל ליווי פרטני, זוגי, קבוצתי ומשפחתי למשפחות בהם אחד מבני המשפחה פגוע נפש.
ממנ מודעות 23/10/2019  

ממנ אירועים
ערב העיון מתקיים ע"י לשכת עורכי הדין בישראל. ריכוז אקדמי ע"י הסיוע המשפטי במשרד המשפטים. ערב העיון יתקיים בראשון לציון.
ממנ אירועים 23/10/2019  

ממנ אירועים
כנס "כשגוף ונפש מתמודדים עם אפליה" לזכרה של פרט שומרי יעסוק בהשפעת הסטיגמה במפגש בין מתמודדים והרפואה הציבורית. הכנס של עמותת ״משפחות בריאות הנפש״ יתקיים בתל אביב.
ממנ אירועים 22/10/2019  

למעלה