קהילת בריאות הנפש - ממ"נ


נושאים נבחרים בקהילה

יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה


קהילת בריאות הנפש


ממנ אירועים
יום העיון יעסוק בהשפעות ההדדיות במשפחות שמתמודדות עם קושי נפשי. יום העיון מיועד למשפחות, אנשי מקצוע ומתמודדים ויתקיים בתל אביב.
ממנ אירועים 16/08/2019  

ממנ מודעות
מקום לגברים מתמודדים בדירה במסגרת קהילה תומכת באור יהודה
ממנ מודעות 15/08/2019  

ממנ מודעות
נפתחת דירת צעירות באור יהודה! 'טנא' פותחים דירת שותפות באור יהודה לנשים צעירות מתמודדות בשנות העשרים לחייהן.לווי של צוות מקצועי ומסור. נדרש אישור סל שיקום לדיור מוגן.
ממנ מודעות 15/08/2019  

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
שמרו את התאריך !! מרכז יה"ל כפר סבא ושלוחתו בפתח תקווה בשיתוף סל שיקום - מחוז מרכז צפון, משרד הבריאות מזמינים ליום עיון מרתק ומרגש "מעגל של דאגה ואהבה - הורות בבריאות הנפש". יום העיון מיועד לבני משפחות, מתמודדים ואנשי מקצוע ויתקיים בכפר סבא.
יה"ל - עמותת... 15/08/2019  

ממנ מודעות
בית קבוצתי חדש לצעירים וצעירות עומד להיפתח בקרוב אלו בכפר סבא. הבית רחב ממדים, עם גינה מקסימה, ונמצא ברחוב שקט במרכז כפר סבא. זכאי סל שיקום בני 20-35, עם אישור לדיור מוגן מתוגבר שמעוניינים להצטרף מוזמנים לפנות.
ממנ מודעות 13/08/2019  

מערכת ממ“נ
דוח המועצה לבריאות הנפש קובע - 4 שנים לרפורמה בבריאות הנפש: תורים ארוכים ומחסור באנשי מקצוע. הדוח חושף את הכשלים ביישום התוכנית שניסתה להנגיש את הטיפולים לכלל הציבור. בחלק מהמקרים יש צורך לחכות שנה וחצי לטיפול. משרד הבריאות: בשבועות הקרובים יפורסמו הנחיות לשיפור השירות.
מערכת ממ"נ 12/08/2019  

יה“ל - עמותת איכות בשיקום
זכור שראשית כל אתה אדם. תווית של בריאות נפש אינה מגדירה אותך, אינך "דכאון" או "סכיזופרניה" או דו קוטבי. אתה א ד ם." (פטרישיה דיגן).הסדנה תתקיים במרכז יה"ל בראשון לציון.
יה"ל - עמותת... 10/08/2019  

ממנ אירועים
בכנס זה נהפוך את התובנה המחקרית לדרך פעולה! דרך יצירת שלושה חיבורים מצילי חיים – חיבור לידע – סקירה מחקרית עדכנית של מובילי המחקר האקדמי והטיפולי.חיבור לכלים – הצגת כלים מעשיים יישומיים לליווי אדם במצב של קושי ובסיכון אובדני. חיבור לקהילה – הצטרפות למעגל המתנדבים הרוצים לקחת חלק פעיל במניעת אובדנות. האירוע פתוח לקהל הרחב, מטפלים ואנשי מקצוע ויתקיים בתל אביב.
ממנ אירועים 10/08/2019  

מערכת ממ“נ
בואו נמנע את ההתעללות הבאה! ארגון בזכות משיק פלטפורמה אינטרנטית פשוטה לטלפון ולמחשב, באמצעותה דייר או דיירת, קרובי משפחה, מבקרים ואפילו אנשי צוות במוסדות ובבתי חולים פסיכיאטריים יכולים לדווח בקלות ובזמן אמת על כל הפרה של זכויות במוסד: התעללות, הזנחה, תנאים קשים, הגבלת תנועה ועוד. 
מערכת ממ"נ 10/08/2019  

יספר“א
לקראת פתיחת הרשמה לכנס העשור של יספר"א עם ד"ר פטרישיה דיגן, אחת הדמויות הבולטות ביותר בעולם בתחום בריאות הנפש בעשורים האחרונים, מחלוצות תנועת ההחלמה המהווה סמל להתמודדות נפשית, מנהיגות ואחריות חברתית. הכנס יתקיים בתל אביב.  
יספר"א 8/08/2019  

למעלה