יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה

מתנה מיוחדת מאנשים מיוחדים- למען שילובם של אנשים עם מוגבלות בקהילה


טלי  מאיר מתוך הבלוג של טלי מאירעמותת כוכב הצפון מספקת שרותי דיור ושירותי שיקום ותעסוקה למאות אנשים בעלי צרכים מיוחדים.

השרותים מוקמים מתוך החזון של העמותה: "לכל אדם זכות בסיסית לחיים של שווה בין שווים ולביטוי עצמי בדרך ייחודית. חובתנו כחברה מתוקנת לאפשר לאנשים השונים שבינינו לממש זכות זו."

במרכזי התעסוקה מייצרים המשתקמים מוצרי קרמיקה, עץ, נייר,  פסיפס ועוד – ברמה איכותית ומוקפדת.עבור המשתקמים מקום העבודה הוא סיבה לקום בבוקר ולחוש גאווה וחוויה מתמשכת של יצירה ותרומה לחברה, כל-אחד בהתאם ליכולתו.

כל ההכנסות מן המכירות משמשות קודש לרווחתם ומסייעות להמשיך ולהפעיל את מרכזי התעסוקה למענם.

על מנת לצפות במוצרים ולקנותם, ניתן להגיע אל החנות שממוקמת במרכז כוכב במעלות, בימים א'-ה' בין השעות 08:00-16:00 (רח' הוורד 2, מעלות)

בקניית המוצרים אתם זוכים פעמיים: האחת, אתם קונים מוצר יפהפה במחיר אטרקטיבי מאוד והשנייה, אתם קונים מתנה בעלת ערך מוסף, שתרומתה החברתית לא תסולא בפז.


תגובות
3.
לאדיב (לת)
טלי מאיר   24.08.10 | 09:56
תודה רבה על המילים החמות!
הרעיון שלך נשמע טוב, שיהיה בהצלחה!
טלי
2.
לטלי מאיר, אישה יקרה. (לת)
אדיב   23.08.10 | 22:29
רואים את פועלך בקהילה בכללותה.
זה מרגש ונפלא.
העלית לי רעיון, תוכלי לקרוא אותו בפורום:
"מדברים מנסיון - סטודנטים ומטפלים המתמודדים עם פגיעה נפשית"
עיקרי הדברים: אכתוב שם על יצירת מקום (על ידי מתמודדים - מדריכים, שהשיגו כבר התקדמויות משמעותיות ואמיתיות, ומתפקדים ככל האדם, על מה ואיך להשתלב בקהילה הכללית) שיספק "תעסוקה" עם משכורות, והכיוון הוא להגיע לסכומי משכורת קרובים עד זהים לחברה הנורמלית.
השינויי המשמעותי יהיה, אנשים מעסיקים שעברו וחוו את המחלות בעצמם ומצאו את הדרך לרפואה ובריאות נפשית, כך תצא הזדהות אמיתית ונכונה לצרכיהם של החולים (המנסים להבריא כל אחד לפי מצבו) המתמודדים יום יום עם בעיותיהם הנפשיות גם בעבודה, ובכך תמעט עשרות מונים הרגשתם כדחויים מהחברה, הרגשה קשה שליוותה ועדיין מלווה מתמודדים, יש בכוחינו למצוא מזור ומרפא ומקום לכך.
כמובן שמדובר בשיחות קבוצתיות של מתמודדים עם הרשויות השונות, אינני משתמש בכוונה במילה "מאבק" כי הדרך והאמצעים על מנת להגיע לכך, צריכה להיות חזקה נחושה בנעימות ושלום.
ההד והמשוב שנקבל יהיו יותר ממדהימים, להוי ידוע לך "תופעת הסבל ועוגמת הנפש" של הורים הנמצאים בכל רחבי האוכלוסייה,וגם בכל המעמדות (רמז) על בניהם ובנותיהם יוצאי חלציהם שלקו במחלות נפש למיניהם.
ובאמת אין המדובר בשתי קבוצות של נורמליים ואלו שלא, אלא במשפחה אחת גדולה.
אני מזהה בך לב רחב שיודע לתת ולקבל.
ועונג וכבוד הוא לי להגיב לדברייך.
1.
נפלא :) (לת)
סיגל שרעבי   10.07.10 | 17:11
יופי של יוזמה,
יישר כוחכם בעשייה ברוכה זו !!!
סיגל

למעלה