יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה

הסיפור המיוחד של טניסאית צעירה ומוכשרת עם תסמונת דאון


טלי  מאיר מתוך הבלוג של טלי מאירבעקבות השאלה שאקי"ם העלו בקהילה שכותרתה "למה ספורט" אפנה את הזרקור לפזית רובנס, ספורטאית -טניסאית צעירה עם תסמונת דאון. פזית היא דוגמא לכך שגם אנשים עם מוגבלויות התפתחותיות וקוגניטיביות יכולים להגיע להשגים ברמה בינלאומית.

על פזית והשגיה המרשימים תוכלו לקרוא בקישורים הבאים:

איגוד טניס שולחן בישראל

איגוד טניס שולחן בישראל 2

אתר חבל אילות

facebook

אשמח להתייחסותכם.

טלי

 

 


תגובות
3.
בנוסף, תיראו מה מצאתי (לת)
מיכאל רנסקי   26.10.10 | 06:37
2.
הנה, הבאתי לכאן את סיפורה! (לת)
מיכאל רנסקי   26.10.10 | 06:23
פזית רובנס, אלופת טניס שולחן בספיישל אולימפיקס, קבלה מגן הוקרה מראש העיר
6/07/2010


פזית רובנס, ממועדון הטניס הפועל כפר-סבא, אשר נולדה עם תסמונת דאון, זכתה לאחרונה במקום שני באליפות גרמניה בטניס שולחן בספיישל אולימפיקס. פזית, רק בת 21 וכבר אלופת הארץ בטניס שולחן בספיישל אולימפיקס בארבע השנים האחרונות, הגיעה בשבוע שעבר בלוויית הוריה ומאמנה, יואל שהם, לעיריית כפר-סבא לפגישה מרגשת עם ראש העיר כפר-סבא, יהודה בן-חמו.

ראש העיר בירך את פזית על ההישגים הנכבדים אליה הגיעה בשבועות האחרונים: "הישגים המרשימים שלך מוכיחים שעם כוח רצון, נחישות, התמדה וכישרון – השמיים הם הגבול. אני מאחל לך עוד שנים רבות של פעילות ספורטיבית ענפה ומוצלחת."

המקום השני בתחרות בגרמניה הוענק לפזית לאחר שניצחה ב-10 משחקים מתוך 12 ודורגה בשישייה הראשונה שהתמודדה למקומות הראשונים. ראוי לציין כי מלבד טניס שולחן פזית עוסקת בענפי ספורט רבים נוספים כגון בכדורסל, רכיבה על אופניים, באולינג ועוד.1.
תגובה (לת)
מיכאל רנסקי   26.10.10 | 06:12
פזית רובנס, הדיירת הכי צעירה שלנו, זכתה השבוע במדליית כסף (מקום שני) באליפות אירופה שמתקיימת בוורשה – פולין.פזית היא שחקנית טניס שולחן מוכשרת ומוכרת בתחום ה"ספיישל אולימפיקס". היא מקדישה רבות לספורט זה. היא הגיעה אלינו מקיבוץ גרופית שבדרום הערבה (ממש קרוב לאילת) ואנו גאים בהישגיה.משפחתה המסורה נמצאת יחד איתה בפולין ואנו מחכים שיחזרו כדי לחגוג יחד איתה ועם חברי כפר תקוה את ההישג הספורטיבי.

פזית היא חברה בכפר מגורי ואני גאה על כך ובנוסף אני חושב שהיא עצמה שמחה על הישגיה.

מיכאל


למעלה