בית מאזן "השביל" של חב' קידום פרויקטים יוצא לדרך


"השביל", הבית המאזן של חב' קידום פרויקטים משמש חלופה לאשפוז פסיכיאטרי. הבית אושר על ידי משרד הבריאות ונמצא תחת פיקוחו, ופועל על פי אמות המידה להפעלת בית מאזן של המשרד. הבית מתנהל כקהילה טיפולית, באווירה ביתית ומכילה, תוך הימנעות ככל האפשר מסממנים מוסדיים. תכנית הבית ממוקם במרכזה של חולון

מערכת ממ“נ 14.04.22

מתוך פרסום של חברת "קידום פרויקטים שיקומיים" :
"השביל", הבית המאזן של קידום בעיר חולון,
משמש חלופה לאשפוז פסיכיאטרי. הבית אושר על ידי משרד הבריאות ונמצא תחת פיקוחו, ופועל על פי אמות המידה להפעלת בית מאזן של המשרד.

הבית מתנהל כקהילה טיפולית, באווירה ביתית ומכילה, תוך הימנעות ככל האפשר מסממנים מוסדיים. תכנית הטיפול כוללת טיפול תרופתי ומעקב פסיכיאטרי, טיפול פרטני, טיפול קבוצתי, לצד השתתפות פעילה בחיי קהילת-הבית. מושם דגש על שיתוף המשפחה ומערכת התמיכה בהליך הטיפולי, ועל רציפות טיפולית והכנה להשתלבות חזרה בקהילה.

הבית ממוקם בשכונת קריית פנחס אילון במרכזה של חולון, ברחוב שקט ובצמוד לפארק גדול. הבית ערוך לקלוט עד 11 דיירים. משך השהות הממוצע המוערך הינו כחודש וחצי.

אוכלוסיית היעד: בגירים (מעל גיל 18), החווים אירוע משברי חריף, אשר עקב מצבם הרגשי לא יכולים להישאר במסגרת מגוריהם וזקוקים, ומסכימים לקבל את המענה האינטנסיבי בבריאות הנפש במסגרת זו. בהינתן האפשרות של קבלת טיפול בבית מאזן, צפוי שיימנע מהם הצורך לאשפוז פסיכיאטרי. הבית מיועד לכל המגדרים, ומתמחה במיוחד בטיפול במתמודדים עם משבר נפשי ראשון או שני הפוגע בתפקודם וביכולת השתלבותם בחיים בוגרים (פסיכוזה, דכאון, פוסט טראומה וכיו"ב). המסגרת הינה ידידותית לאנשים מהקהילה הגאה ולטרנסג'נדרים (gay & trans friendly).

אנו רואים חשיבות רבה במפגש ראשוני מיטיב של מטופל במצב משברי חריף עם מערכת בריאות הנפש, מתוך הבנה כי מפגש כזה יוכל לרתום את המטופל לתהליך הטיפולי ולשפר את ההיענות לטיפול ולמעקב לאורך זמן. כתוצאה מכך, יגבר הסיכוי לשנות את המסלול והפרוגנוזה של ההפרעה, לשפר את איכות חייו לאורך השנים, ולצמצם את היקפי האשפוז העתידיים.

הבית מתנהל בשפה העברית, אך יעשה את המירב להתאמה שפתית ותרבותית בהתאם הצורך.

הבית המאזן הוקם על ידי חברת "קידום - פרויקטים שיקומיים", חברה ותיקה בעלת ניסיון של למעלה מ-21 שנה במתן שירותים בבריאות הנפש, והמספקת שירותי שיקום ודיור למשרד הבריאות, הרווחה ומשרד הביטחון

הבית יקלוט מטופלים בכפוף לאישור קופות החולים המבטחות באמצעות ט' 17, אך עד לחתימת הסכמים עם הקופות יקלוט מטופלים באופן פרטי.

לקבלת פרטים נוספים ניתן להתקשר או להשאיר הודעות ווטסאפ ל: 0543-551721

או למלא את הפרטים בקישור הבא ונחזור אליך טלפונית: קישור למילוי פרטים ראשוניים ויצירת קשר
תגובות

יש להתחבר לאתר על מנת להוסיף תגובה חדשה

דרושים לעבודה קלה במזכירות משרדית מהבית, לא נדרש ניסיון באקסל או בוורד, לשליחת קורות חיים נא לפנות בוואטספ 050-6158874

MERE, 02.06.22 14:39

למעלה