פנייה למתמודדים זכאי סל שיקום להשתתף במחקר במסגרת לימודים לתואר שני


במסגרת לימודים לתואר שני בבית הספר לעבודה סוציאלית באוניברסיטת בר אילן, איטה קאופמן בהנחיית ד"ר רנה בינה, עורכת מחקר העוסק בתרומתם של משתנים שונים לשימוש בשירותי שיקום פסיכיאטרים ('סל שיקום') בקרב זכאי שירותי 'סל שיקום'. ממצאי המחקר יסייעו לספק שירותים מותאמים יותר לזכאי שירותי 'סל שיקום'.   

ממנ מודעות 05.04.22

פנייה של איטה קאופמן למתמודדים זכאי סל שיקום להשתתף במחקר
במסגרת לימודי לתואר שני בבית הספר לעבודה סוציאלית באוניברסיטת בר אילן ובהנחיית ד"ר רנה בינה, אני עורכת מחקר העוסק בתרומתם של משתנים שונים לשימוש בשירותי שיקום פסיכיאטרים ('סל שיקום') בקרב זכאי שירותי 'סל שיקום'. 
 
חוויותיהם של זכאי שירותי 'סל שיקום' מעוררות תחושות מגוונות ושונות אצל כל אחד ואחת. על כן, אין תשובות נכונות ולא נכונות אלא חשובה לנו החוויה הסובייקטיבית של כל משתתף/ת. ממצאי המחקר יסייעו לספק שירותים מותאמים יותר לזכאי שירותי 'סל שיקום'. 
 
חשוב לי לציין כי השאלון מיועד לזכאי שירותי 'סל שיקום' אשר עברו וועדת 'סל שיקום'.

המחקר נערך בעילום שם, תוך שמירה על סודיות מרבית. אין צורך לרשום כל פרט מזהה על גבי השאלון! כמו כן, תוצאות המחקר יוצגו בצורה כוללנית ללא אפשרות לזהות את המשתתפים/ות.
 
במידה ומענה על חלק מהשאלות המופיעות בשאלון יגרמו לך לאי נוחות, או באם יש לך שאלות לגבי המחקר, ניתן לפנות אלי ישירות בטלפון- 052-7955247 או באמצעות המייל shikum2022@gmail.com כמו כן, בעת הצורך ניתן לפנות לשירותי בריאות הנפש בקופות החולים בטלפונים: קופ"ח כללית 2700*, מכבי 3555*, מאוחדת 3833* ולאומית 507*. כמו"כ, ניתן לפנות לער"ן (עזרה ראשונה נפשית) בטלפון 1201. 
 תגובות

יש להתחבר לאתר על מנת להוסיף תגובה חדשה

דרושים לעבודה קלה במזכירות משרדית מהבית, לא נדרש ניסיון באקסל או בוורד, לשליחת קורות חיים נא לפנות בוואטספ 050-6158874

MERE, 02.06.22 14:40

למעלה