24.1.2021 - מפגש עם שוקי שטאובר מחבר הספר "בריאות הנפש בישראל"


במיפגש בין עמרי מרידור לשוקי שטאובר-מחבר הספר יתקיים שיח על הסיבות שהביאו את שוקי לכתוב את הספר "בריאות הנפש בישראל", על התהליך שעבר בעת כתיבתו ועל התובנות שנצברו אצלו על אודות תחום מורכב ורגיש זה; תחום המשפיע מאד על חיינו ואשר רק קצה הקרחון שלו נחשף לעין הציבורית.

ממנ אירועים 23.01.22

ביום שני , 24/1, בשעה 18:00 יתקיים מיפגש בזום בין עמרי מרידור ושוקי שטאובר-מחבר הספר במרכזו שיח על הסיבות שהביאו את שוקי לכתוב את הספר "בריאות הנפש בישראל", על התהליך שעבר בעת כתיבתו ועל התובנות שנצברו אצלו על אודות תחום מורכב ורגיש זה; תחום המשפיע מאד על חיינו ואשר רק קצה הקרחון שלו נחשף לעין הציבורית.
 

מיפגש עם עמרי מרגש במיוחד משום שהוא עצמו מהווה דוגמה מרשימה לאדם העונה על ההגדרה של מתמודד נפש, אך כזה שמערער את הסטיגמות הקשות הצובעות בצבעים לא מחמיאים את מי שתויג ככזה. עמרי הוא אדם רהוט ואינטליגנטי העוסק בטיפול במתמודדי נפש ומנהל קהילות בתחום בריאות הנפש. המיפגש שלנו, במסגרת קהילת "עושים נפשות חכמת דרך" (שהמוקד שלה הוא שיתוף בידע מניסיון אישי ו/או מקצועי בתחומי השיקום בבריאות הנפש), הוא דוגמה אופיינית ליוזמותיו.
מוזמנים לקחת חלק במיפגש. להקשיב, לשאול שאלות וללמוד על אודות נושא חשוב ומעניין הנוגע בכל אחד מאיתנו: נפש האדם, רווחתה ומצוקותיה.
לנרשמים יישלח לינק לזום ביום האירוע.
להרשמה למפגש : https://did.li/Nj7Hw
 
 תגובות

יש להתחבר לאתר על מנת להוסיף תגובה חדשה

דרושים לעבודות תמלול, כתיבה, הזנת נתונים, וקלדנות, פרטים בוואטספ 050-2322173

כוכו, 20.02.22 16:55

למעלה