נפתחה קבוצת תמיכה בווטסאפ לבני משפחות של מתמודדים עם הפרעת אישיות גבולית


קבוצת הווטסאפ לבני משפחות של מתמודדים עם הפרעת אישיות גבולית ( הא״ג), עוסקת בתמיכה ושיתוף מידע הדדי לאתגרים והמצוקות היחודיים להפרעה זו, וזאת לרבות בשעות מאוחרות ובסופ״ש. בנוסף, מנהלי הקבוצה מקיימים סדרת הרצאות מקצועיות, חד -חודשיות עבור חברי הקבוצה בנושא ״החיים בצל הפרעת אישיות גבולית״ .

מערכת ממ“נ 24.07.21

שמי רוני ואני שמחה לעדכן - כי מתוך צורך ניכר שעלה, נפתחה קבוצת ווצאפ לבני משפחות של מתמודדים עם הפרעת אישיות גבולית ( הא״ג), על מנת שזו תהווה קבוצת תמיכה ושיתוף מידע הדדי לאתגרים והמצוקות היחודיים להפרעה זו, וזאת לרבות בשעות מאוחרות ובסופ״ש.
הקבוצה גדלה מיום ליום ומצדיקה את פתיחתה יותר מאשר ציפיתי, ותוך זמן קצר כבר חברות בה למעלה מ - 100 משפחות.
לאור הפידבק החיובי והתודות הרבות שמגיעות מבני משפחה, שכה שמחים למצוא ולהצטרף לקבוצת השווים, מצאתי שיש מקום להפיץ את הקישור לקבוצה באמצעות גורמים, אשר נמצאים בקשר עם משפחות נוספות שטרם התוודעו לקיומינו.
אציין, כי בנוסף לקבוצת הווצאפ לשיתוף ותמיכה שזמינה 24/7, אנו מקיימים סדרת הרצאות מקצועיות, חד -חודשיות עבור חברי הקבוצה בנושא ״החיים בצל הפרעת אישיות גבולית״ .
זאת ועוד, אחת לשבועיים - אנו מקיימים מפגשי שיח פתוחים לחברי הקבוצה ״על קפה וחיבוק ( =הא״ג) בזום״ . גם מפגשים אלו מדווחים על ידי המשתתפים כמועילים ומקלים מאוד על בני המשפחה.

לפיכך, אודה לכם אם תפיצו את הקישור לקבוצת הווצאפ היחודית שלנו בקרב כל מי שהנושא רלוונטי עבורו על מנת שיוכל להיתרם מתחושת ה״ביחד״, המידע והתמיכה המשמעותית של הקבוצה.

להלן הקישור לקבוצת ווצאפ משפחות הא״ג :

https://chat.whatsapp.com/DJsFM7j6kEp9hzF7wghUMB
בתודה מראש על שיתוף הפעולה, ובברכה,
רוני  050-5289990
תגובות

יש להתחבר לאתר על מנת להוסיף תגובה חדשה

אין תגובות לכתבה
למעלה