יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה

זהו,נגמר.


.
.
תאריך:28/05/2021
תגיות: 
לילה טוב לכולם. החלטתי לאחר יום של מחשבות שאני לא יכול לשאת יותר את המתח הנפשי.. אני סטודנט ולא יכול להתרכז ולהשקיע משאבים בלימודים כרגע... הראש שלי טרוד כי אבא שלי חולה סרטן ההורים שלי גרושים אבא שלי עזב תבית ומה לא במכללה בה אני נמצא יש לי היסטוריה.. המכללה אגיד בלשון המעטה פועלת בצורה תת רמה של התנהלות ואנושיות הגעתי למסקנה שאני רוצה להתאשפז.. כי כמו תמיד המדינה הזו עושה לי רק רע אני יודע שלאחר האשפוז אם אפנה לשיקום במשרד הבריאות או ביטוח לאומי או תעסוקה שווה - מה תהייה התגובה צריך להגיד את האמת - לא משנה כמה הוכחתי את עצמי. וכמה אנחנו ה מתמודדי נפש נוכיח את עצמנו - למדינה אנחנו לא שווים כלום... עושים טובה שמשקיעים בנו אני כבר וויתרתי... כבר אני רוצה להקליט את כל האנשי מקצוע אין לי אמונה בהם... ואין לי אמונה במדינה הזו שעשתה לי רק רע... אני לא רוצה ללמוד במכללה הזו.. לא רוצה לחיות במדינה הזו... ואני לא אבקש גם לאחר אשפוז שיקום משום גורם או טובה משום אדם בעולם הזה אני חושב שמערך בריאות הנפש בישראל בשנת 2021 עדיין נגוע ב99 אחוז של סטריוטיפים... דעות קדומות.. סטיגמות... אני מתבייש שאני חי במדינה הזו. אני מתבייש בביטוח לאומי ומשרד הבריאות. אני מתבייש שזה האנשי מקצוע שיש בבריאות הנפש (בשיקום אדם) שמלכתחילה לא מאמינים בו ולועגים לו.. אני מתבייש לחיות פה במדינת ישראל.. אנחנו המתמודדים צמופקרים.. אני מרים ידיים.. לא מבקש כלום מאף גורם ... אני הולך להתאשפז - לטפל בעצמי... לעבוד ואחר כך רוכש דרכון פורטוגלי.... ואז הולך לחיות במדינה אחרת - שתעריך אותי...שלא תעשה לי טראומות בנפש. אני מקווה שבעוד 20 שנה המצב במערך בריאות הנפש במדינה וגם כאן ישתנה במעט... ויתחילו לתת כבוד למתמודדי הנפש ויבינו שאנחנו לא פחות טובים מאדם נורמטיבי - עד כאן הייתי... אוהב אותכם מתמודדי הנפש. ודעו לכם דבר אחד - במדינה הזו תמיד יטילו בכם ספק.. אתם בשבילם עצם זה שאתם מתמודדים אתם פחות טובים מאחרים - נמאס לי - ואני בורח מהמדינה הזו אחת ולתמיד ולא אכפת לי לאן... מדינה מזבלה.

תגובות

יש להתחבר לאתר על מנת להוסיף תגובה חדשה

כואב לקרוא את זה.. אם אשפוז יעזור לך לגמרי תלך על זה!! אני עכשיו מתחילה תהליך של סל שיקום, חוץ מזה שהוציאו את הנשמה עד שבכלל יש אישור (ועדיין אין לי אישור.. בעז"ה השבוע) אני כן חושבת שזה טוב, בלי לחשוב מה הם חושבים שם במשרדים שלהם.... לבוא נטו כדי להציל את עצמך מעצמך, ככה זה מרגיש לי.
מקווה שכתבתי לך טוב, בהצלחה❤

אושר ודיכאון ביחד, 07.06.21 03:54

תסבירו לי את זכויותיי... בנושא דיור זה קריטי כרגע

., 02.06.21 02:40

שלום לך,
מפנייתך ברור לנו (בעוצמה) שאתה במצוקה קשה וצר לנו על כך, אך לא ברור לנו מה מטרת הפנייה, מעבר לתיאור תחושותיך ומחאתך כלפי המצב העגום של בריאות הנפש במדינה.
איך נוכל לעזור לך?

עוצמה - פורום משפחות, 01.06.21 09:33
<a href="index2.php?id=9015&lang=HEB">עוצמה - פורום משפחות</a>

למעלה