יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה

סימולטור החזר מס


החזרי מס לשכירים מתוך הבלוג של החזרי מס לשכירים08.03.2021 | 16:06

על פי החוק בישראל, כל עובד שכיר צריך לשלם תשלומי מס הכנסה בכל חודש. תשלומים אלו מנוכים ממשכורתו באופן קבוע, לאחר שקלול גובה סכום התשלומים המתבצע באופן שנתי ולא חודש בחודשו. צורת חישוב זו מקלה למעשה על הרשויות בחישוב וגביית התשלומים, אך בפועל עלולה ליצור מצב בו מתקיימים עודף תשלומים מצד העובדים.

שיטת חישוב תשלומי המס נערכת באופן אינדיבידואלי לכל עובד על פי מדרגות מס, כך שבמקרים בהם נוכו ממשכורתו תשלומי מס גבוהים, לעומת אלו שהיה צריך לשלם בפועל על פי חישוב מדרגות המס, נוצר פער בתשלומי המס העומדים לזכותו של העובד.

חשוב לציין כי לא בהכרח כל אזרח זכאי לקבל החזרי מס ולכן כדי למנוע עודף פניות לרשויות המס, וגם בזבוז זמן לאזרחים המעוניינים לבדוק את זכאותם, ניתן לבדוק את הזכאות באמצעות סימולטור החזרי מס לשכירים

קיבלת תשובה חיובית מהסימולטור בנוגע לזכאותך? מצוין! כעת עליך להגיש את הבקשה לקבלת ההחזרים לרשות המיסים, ולהמתין עד לבחינת הבקשה והעברת הכסף לחשבונך. ניתן להגיש את הבקשה לקבלת החזרי המס באופן רטרואקטיבי עבור שנים שעברו, אך לא יאוחר מתקופת זמן של 6 שנים אחרונות.

כיוון שמדובר על פרוצדורה בירוקרטית, יש לצרף אל טופס הבקשה את כל האישורים והמסמכים הרלוונטיים לכך המוכיחים את טענתכם לגביית יתר בתשלומי המס. כדאי להיעזר בחברה מקצועית בתחום החזרי מס שתייצג אתכם בכל התהליך, כך שתוכלו לראות בהקדם את הכסף בחשבונכם.

ליצירת קשר >>> 089776080


תגובות
אין תגובות לפוסט

למעלה