קופ"ח כללית מפעילה במערך בריאות הנפש לראשונה בחיפה, שירות טיפול יום בקהילה


"כללית" שירותי בריאות מרחיבה את מערך שירותי בריאות הנפש שלה ומפעילה לראשונה בארץ, בחיפה, שירות טיפול יום בקהילה ולא בבית חולים. השירות נועד להעניק מכלול של טיפולים, החל מאבחון מהיר, דרך איזון תרופתי, פסיכותרפיה קצרת טווח ממוקדת מטרה, כולל תהליך של ריפוי בעיסוק, כאשר עם כל מטופל מסכמים תוכנית אישית באשר למטרות והמשימות ונתפרת בעבורו תוכנית מותאמת אישית של התהליך שיקומי בהתאם לצרכים שלו או שלה.

מערכת ממ“נ 17.12.20

"כללית" שירותי בריאות מרחיבה את מערך שירותי בריאות הנפש שלה ומפעילה לראשונה בארץ, בחיפה, שירות טיפול יום בקהילה ולא בבית חולים.

מבוטחי כללית במחוז חיפה וגליל מערבי אשר סובלים מהחמרה ניכרת במצבם הנפשי, אינם מאוזנים וזקוקים לטיפול אינטנסיבי אינם חייבים להגיע לאישפוז פסיכיאטרי וזאת תודות לשירות פורץ דרך של טיפול יום בקהילה שהפעילה בימים אלה כללית באתר ששופץ על ידי כללית במיוחד למטרה זו בהשקעה ניכרת ועוצב במטרה להעניק למטופלים תחושה מרגיעה וידידותית.

ייחודה של המרפאה לטיפולי יום בהיותה ממוקמת בקהילה ולא בבית חולים וזאת בהתאם למגמות בפסיכיאטריה המודרנית וברוח הרפורמה שמדגישות את העתקת הטיפול הנפשי – ככל שניתן- מבתי החולים אל הקהילה.

השירות נועד להעניק מכלול של טיפולים, החל מאבחון מהיר, דרך איזון תרופתי, פסיכותרפיה קצרת טווח ממוקדת מטרה, כולל תהליך של ריפוי בעיסוק, כאשר עם כל מטופל מסכמים תוכנית אישית באשר למטרות והמשימות ונתפרת בעבורו תוכנית מותאמת אישית של התהליך שיקומי בהתאם לצרכים שלו או שלה.


לכתבה המלאה >
תגובות

יש להתחבר לאתר על מנת להוסיף תגובה חדשה

אין תגובות לכתבה
למעלה