קול קורא לתכנית "בתים חכמים" שיכולה לשפר את העצמאות שלכם


האם אתם זקוקים לפתרון טכנולוגי שיכול לאפשר לכם רמת עצמאות גבוהה יותר? למשל קלמר חכם המזכיר לקחת תרופות בזמן או מערכת בית חכם המאפשרת שליטה על מכשירי חשמל באמצעות עוזרת קולית? הגישו מועמדות לקול הקורא בתכנית של הג'וינט ושל ישראל דיגיטלית. פרטים בכתבה.

מערכת abiliko 15.11.20

תכנית "בתים חכמים" הינה תכנית חדשנית וניסיונית שמטרתה למצוא ולהתאים פתרונות טכנולוגים מתקדמים לאנשים עם מוגבלות. תכנית זו פותחה על ידי "ג'וינט ישראל מעבר למגבלות" "ישראל דיגיטלית" ומשרדי הרווחה והבריאות. מטרתה לבחון כיצד ניתן להגביר עצמאות ובטחון של אנשים עם מוגבלות במרחב הביתי. התכנית מופעלת על ידי בית איזי שפירא וחברת אטוייזור.

 

 

פלייר המספר על התכנית. תוכן הפלייר מופיע בכתבה

 

איזה שירות אנחנו מציעים?

אם תיבחר/י במסגרת הקול הקורא על ידי חברת אטוייזר תיפגש/י עם מתאמת טכנולוגיה (מרפאה בעיסוק בעלת מומחיות בתחום) שתתאים עבורך פתרונות טכנולוגיים ותספק לך המלצות מדויקות. על פי רוב, נוכל לרכוש עבורך את הכלים במסגרת התכנית. בהמשך, מתאמת הטכנולוגיה תסייע לך להתקין ולהשתמש בטכנולוגיה שנרכשה.

טכנולוגיות לדוגמה: קלמר חכם המזכיר לקחת תרופות בזמן, מערכת בית חכם המאפשרת שליטה על טלוויזיה, מזגן ועוד באמצעות עוזרת קולית לאנשים עם מוגבלות פיזית, מכשיר העוזר לווסת נשימה בזמן התקף חרדה, מנעול לדלת הפועל באמצעות טביעת אצבע ומקל על מוגבלות בראייה, ועוד!

 

למי מיועדת התכנית?

התכנית מיועדת לאנשים עם מוגבלויות שונות ובכל רמות התפקוד בגילאי 18-65 . זכאי סל שיקום של משרד הבריאות וזכאי מנהל המוגבלויות במשרד הרווחה. (מכל סוגי המוגבלויות ובכל רמות התפקוד).

 

מתאים לי בול! איך מגישים מועמדות?

בכדי להגיש את מועמדותכם להשתתפות בתכנית יש למלא את הטופס המופיע באתר. שם תוכלו לבנות את הפרופיל האישי שלכם ולבחון פתרונות נוספים שיכולים לסייע לתפקודי היום יום. במידה ונתקלתם בקושי במילוי הטופס ניתן לפנות לעזרה באתר או לאורית, רכזת התכנית במייל המופיע מטה.

 

הגשת המועמדות לא מהווה אישור מידי להשתתפות בתכנית.

 

למידע נוסף ושאלות ניתן לצור קשר עם רכזת התכנית - אורית גרינשטיין oritg@beitissie.org.il
תגובות

יש להתחבר לאתר על מנת להוסיף תגובה חדשה

אין תגובות לכתבה
למעלה