הצעות דיור בדיור קבוצתי/מוגן למתמודדות בכפר סבא - חב' של פרויקטים


הצעות הדיור בבית קבוצתי ובדיור מוגן יחודי. הדיירות מלוות מקצועית על ידי צוותים של מתאמות טיפול ומדריכות . האישור הנדרש מסל שיקום הוא לדיור מוגן מתוגבר .

ממנ מודעות 18.08.20

לשל פרוייקטים מתפנים מקומות דיור :
חדר למתמודדת צעירה בבית הקבוצתי לצעירים וצעירות בכפר סבא [גילאי 19-29]. בבית יש 7 חדרי שינה פרטיים, הבית הוא בית קרקע, נאה ורחב ידיים עם גינה יפה ועצי פרי , הנמצא באזור שקט אך מאד מרכזי בכפר סבא, ונגיש לתחבורה ציבורית ולחנויות. הדיירים מלווים מקצועית על ידי צוות של עוסית שהיא מתאמת טיפול ו-2 מדריכים שנמצאים בדיור למשך מספר שעות כל יום למעט שישי/שבת . האישור הנדרש מסל שיקום הוא לדיור מוגן מתוגבר ודיירות מתאימות תהיינה עם רצון לעבור תהליך שיקום משמעותי ביחד עם צעירים אחרים בני גילן, ובליווי צוות מקצועי.

 

חדר בדיור ייחודי, יחידת מגורים לשתי נשים, הנמצאת בנפרד אך בסמוך לבית קבוצתי שלנו. ביחידה יש בסה"כ 2 דיירות בחדרי שינה פרטיים ולחדר המתפנה יש גם יציאה למרפסת גדולה ועץ אשכוליות ותיק. היחידה נמצאת באזור שקט אך מאד מרכזי בכפר סבא, ונגיש לתחבורה ציבורית ולחנויות. שתי הדיירות מלוות מקצועית על ידי צוות של מתאמת טיפול ומדריכה . האישור הנדרש מסל שיקום הוא לדיור מוגן מתוגבר . 
אפשר לפנות אליי לפרטים נוספים.
אילנה 052-2533753

תגובות

יש להתחבר לאתר על מנת להוסיף תגובה חדשה

אין תגובות לכתבה
למעלה