ללמוד ולצמוח מבעלי ניסיון - "מכחול" תכנית ליווי והעצמה אישית עבור ילדים ובני נוער עם מוגבלות


חופש גדול באמת, הוא כזה שמאפשר לילד שלך למצות את מלוא הפוטנציאל שקיים בו ומאפשר לו להיות 100% הוא. תכנית "מכחול" קמה כדי לעזור לו לחפש ולמצוא אותו.

מערכת abiliko 21.07.20

מכחול היא תכנית ליווי והעצמה אישית עבור ילדים ובני נוער עם מוגבלות, בהובלתם והשראתם של בוגרים למודי ניסיון-חיים עם מוגבלות. כאלה שיודעים בדיוק איך זה לגדול ולחיות עם מוגבלות ולמדו לקיים חיים מלאים לצידה.

 

למה?

זו עובדה: אנשים עם מוגבלות מגיעים לחייהם הבוגרים כשהם נותרים מאחור כמעט בכל תחומי החיים. הסיבות לכך מגוונות, אך המרכזית והחשובה שבהן היא מחסור ניכר בכלים חברתיים-אנושיים בסיסיים ההכרחיים לתפקודם המלא בחברה הישראלית ואשר נוצרו בעקבות קשיים בהתמודדות עם מוגבלותם.

 

איך?

מכחול היא תכנית להעצמת ילדים ונוער עם מוגבלות - על ידי בוגרים למודי ניסיון-חיים עם מוגבלות. התכנית נוסדה ע״י שלושה יזמים עם מוגבלות - תומר יצקו, ג'וש מלדה וצביקה רוזין, בעלי ניסיון אישי, מקצועי והתנדבותי רחב וחזון עמוק ומרענן בתפיסתו: מטרות העל של התכנית הן ליווי והכוונה של ילדים ונוער עם מוגבלות לעצמאות, מימוש עצמי ותרומה לחברה. דבר שיצמצם באופן משמעותי את תחושת הבדידות והזרות החברתית שמלווה רבים מהם בהווה, ותצמצם את תלותם באחרים בעתיד.

 

למי?

לכל ילד.ה ובן.ת נוער עם מוגבלות מכל סוג (כל מועמדות תבחן לגופה), בגילאי 8-16, בעל/ת מוטיבציה גבוהה ללמוד, לצמוח ולממש את הפוטנציאל שקיים בו/ה. את תהליך הליווי יובילו מנטורים בוגרים, בגילאי 21+ עם מוגבלות, אשר עברו תהליך מיון והכשרה מקצועיים ויועסקו בשכר ולא בהתנדבות.

 

להרשמה היכנסו לאתר: WWW.MIKHALL.COM | בפייסבוק ובמייל:  OFFICE@MIKHALL.COM

 

פלייר עם תכנית הקיץ של "מכחול". הטקסט שבפלייר מופיע בכתבה





תגובות

יש להתחבר לאתר על מנת להוסיף תגובה חדשה

אין תגובות לכתבה
למעלה