פנייה לבני משפחות למתמודדים לסייע לפיתוח מענה לזיהוי הקשיים שלהם באמצעות שאלון


אנו סטודנטים לרפואה ומדעי המחשב מהטכניון רוצים להקל על המשפחות והמטופלים בתחום בריאות הנפש, ע"י ליווי החולה דרך הסמארטפון, ולהתריע על כל החמרה במצבו למשפחה ולגורם המטפל, במטרה למנוע החמרות ואשפוזים, וכך להקל על המטופל ומשפחתו.אנחנו פונים אל המשפחות, על מנת להבין את הקשיים שהן או המטופלים מתמודדים איתם על מנת להבין את הצורך ולבנות את הפתרון בהתאם באמצעות שאלון

ממנ מודעות 21.07.20

פנייה לבני משפחות של מתמודדים בתחום הפרעות הנפש למידע שייסיע לפתח מענים טכנולוגיים לזהוי החמרה במצבם

שמי אדהם, סטודנט שנה שישית לרפואה מהטכניון, ואיתי שלושה סטודנטים תואר שני למדעי מחשב מהטכניון. אנחנו משתתפים בתוכנית BizTEC, תוכנית היזמות של הטכניון בה כרגע אנחנו מתמודדים בשלב הגמר של התוכנית.


ראינו צורך נרחב בתחום הפרעות הנפש, צורך שעדיין אין לו פתרון קיים והולם. הרבה מטופלים מצבם מתדרדר בלי שאף אחד ישים לב בהתחלה, ואת ההתדרדרות תופסים מאוחר מדיי, כשיש החמרה ניכרת וצורך באשפוז, מה שגורם סבל רב למטופלים ולמשפחותיהם. כיום אנחנו חיים בעולם מאוד מתקדם מבחינה טכנולוגית, ורוצים לגייס את היכולות הטכנולוגיות למען ולטובת אנשים התמודדים עם הפרעות נפשיות, למען מטרה שאנחנו מאוד מאמינים בה, למנוע החמרות ואשפוזים חוזרים.

 

אנחנו רוצים להקל על המשפחות והמטופלים, ע''י ליווי החולה דרך הסמארטפון, ולהתריע על כל החמרה במצבו למשפחה ולגורם המטפל, במטרה למנוע החמרות ואשפוזים, וכך להקל על המטופל ומשפחתו.

מחקרים שנעשו בתחום הראו שקיים קשר בין אופי הדיבור, תוכן הדיבור, ורמת פעילות המשתמש בסמארטפון, ואנחנו מתכננים לאסוף נתונים אלו בצורה בטוחה, כאשר העיבוד של המידע הזה מתבצע באופן מקומי במכשיר ונשלח רק מידע מזוקק ואנונימי מתוך המכשיר לשרתינו, תוך כדי שמירה על פרטיות, לצורך עיבוד נוסף והעברתו למשפחות.

 

אנחנו פונים אליכם, המשפחות, על מנת להבין את הקשיים שאתם או המטופלים מתמודדים איתם על מנת להבין את הצורך ולבנות את הפתרון בהתאם באמצעות השאלון :
https://forms.gle/wq9iUewCLKNDnk3x9

 

אנחנו מודים מאוד על העזרה שלכם, וכולנו תקווה להצליח ולעזור למתמודדים עם הפרעות נפשיות ומשפחותיהם.

 

נתן, וובה, דימה, ואדהם.

 

 

תגובות

יש להתחבר לאתר על מנת להוסיף תגובה חדשה

אין תגובות לכתבה
למעלה