כשאוליבר ראה בחנות ילד שנראה כמוהו


פוסט ויראלי בפייסבוק עם תמונה שצולמה באחת מחנויות TARGET משקף באופן נהדר את החשיבות של ייצוג מגוון ואותנטי של אנשים עם מוגבלות

מערכת abiliko 17.02.20

 

פוסט שכתבה אימו של אוליבר, ילד עם מוגבלות (תסמונת Sacral agenesis), נעשה ויראלי ומצביע על החשיבות של ייצוג מגוון ואותנטי של אנשים מכל הסוגים, הגדלים, הרקעים האתניים, הגילים וגם של המוגבלויות. 

לפוסט צורפה תמונה שבה נראה הילד אוליבר היושב בכיסא גלגלים באמצע חנות TARGET ומביט בהשתאות בכרזת פרסום התלויה על הקיר ובה מופיע ילד אחר, בערך בן גילו של אוליבר, היושב גם כן בכיסא גלגלים ומדגמן את בגדי הרשת. בפוסט באנגלית נכתב:

"היום אוליבר עצר אותי מלכת והסתובב להסתכל על תמונה שלכדה את עיניו. הוא פשוט בהה בהשתאות! הוא זיהה ילד נוסף כמוהו, מחייך וצוחק בחנות TARGET. אוליבר רואה ילדים בכל יום, אך הוא לא זוכה לראות ילדים כמוהו. זה היה מדהים! אני כל כך שמחה שילדים אחרים יעברו פה עם הוריהם ויראו את זה! ישנו דגש רב על על ייצוג מגוון של רקעים, אך ייצוג של אנשים עם מוגבלות הוא חשוב באותה מידה!"

מעבר לחשיבות החברתית, יש בייצוג מגוון חשיבות עסקית. מיליוני לקוחות עם מוגבלות ובני משפחותיהם יעדיפו לרכוש מוצרים ושירותים מעסקים שיראו דוגמנים ושחקנים אותנטיים המראים שהם קהל יעד רצוי ומבוקש.

 
צילום מתוך חנות: ילד בכיסא גלגלים מביט בפוסטר עם תמונה של ילד אחר בכיסא גלגלים
תגובות

יש להתחבר לאתר על מנת להוסיף תגובה חדשה

אין תגובות לכתבה
למעלה