מסע הסברה של הנציבות: הראשון שפתח לי את הדלת


קמפיין חדש של הנציבות קורא לחברה ולמעסיקים לפתוח את הדלת לאנשים עם מוגבלות, לקבל אותם לעבודה ולהיווכח ביכולות ובכישורים שלהם שמעבר למוגבלות.

מערכת abiliko 29.11.19

נציבות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות השיק מסע הסברה תחת הכותרת "הראשון שפתח לי את הדלת".

בסדרת הסרטונים משתתפים שלושה אנשים עם מוגבלויות לצד אלה שראו למוגבלות וקיבלו אותם לעבודה: ליאור לזימי, אריכיאולוגית העובדת במכון הישראלי לארכיאולוגיה ומצויה על הספקטרום האוטיסטי לצד ד"ר אלון שביט, מנהל המכון, שראה את היכולות והכישורים של ליאור שמעבר לתיוג של "אדם עם אוטיזם"; עבד אל רחמאן בדוי העובד כרכז ארגוני בנוער העובד והלומד לצד נאיל פארס, המדריכה הראשית בתנועה, שזיהתה בעבד את תכונות המנהיגות וההדרכה ולא רק את הקביים שעמן עבד מתהלך; והסטנדאפיסטית החירשת תכלת גינס לצד דניאל כהן שפתח לה את הדלת והעלה אותה לבמה.
אחד מכל חמישה אנשים הוא אדם עם מוגבלות, אומר הקמפיין, וכל אחד ואחת יכולים לקחת חלק ביצירת חברה שוויונית ומכילה לאנשים עם מוגבלות - חברה שבה כולם יוכלו להשתתף, לפתח את יכולותיהם ולתרום מכישוריהם. פתחו לנו דלת! נצליח בזכות מי שאנחנו.

הסרטונים מופצים ברשתות החברתיות, וניתן לצפות בכולם באתר הנציבות, לצד מדריכים ומידע מקיף למעסיקים המעוניינים להעסיק אנשים עם מוגבלות.

 
תגובות

יש להתחבר לאתר על מנת להוסיף תגובה חדשה

אין תגובות לכתבה
למעלה