סלמה בלייר היא המודל הסקסי לחיקוי שאנו זקוקים לו


מאז שהפכה סלמה בלייר לאקטיביסטית בהעלאת המודעות לטרשת נפוצה ולמחלות כרוניות בכלל, מכנים אותה "מעוררת השראה", "אמיצה", "יפה" אבל אף פעם לא "סקסית". זה לא מקרי. מוגבלות, בעיקר של נשים, מעולם לא נתפסה כמשהו שמתחבר למיניות, לזוגיות ולדייטים. סלמה יכולה לשנות את זה.

מערכת abiliko 26.10.19

מאז ששיתפה את העולם באבחון שלה כחולה בטרשת נפוצה סלמה בלייר עשתה ועושה שירות מצוין בהעלאת נושא המחלות הכרוניות אל מרכז השיח הציבורי, כותבת אֵמה באטלר בטור באתר YAHOO. בלייר חושפת ללא בושה את הראש הקירח שלה (קרחת שנוצרה כתוצאה מטיפול שהיא עוברת), את מקל ההליכה שלה והיא משתפת את העולם בההתמודדות היומיומית שלה עם הכאב. מאז האבחון מכנים אותה "השראה", "מהממת" ו"יפה", אך בין כל המחמאות המוצדקות נראה שהמילה "סקסית" נשמטה לנו מהתיאורים.

זה לא מקרי, ממשיכה באטלר וכותבת, "התרבות שלנו לא משייכת נשים עם מוגבלות לסקס, נחשקות, אהבה ודייטים. אנו רואים קצת יותר ייצוג של גברים נכים עם חיי אהבה, כמו בסרט "ללכת בדרכך", אך כמעט לא של נשים עם מוגבלות. אז כשאנו מתארים את סלמה בלייר כמעוררת השראה ויפה אבל לא כסקסית, אנו בלי כוונה משמרים את ההדרה של נשים עם מוגבלות.

"סלמה יודעת שהיא סקסית וחושנית, כפי שזה מתבטא בצילום האינסטגרם מספטמבר שבו היא מצטלמת בישבן חשוף ורק תיק קטן מכסה את החלק הקדמי שלה. סלמה מראה לנו שהיא חושנית ונועזת. כן, היא מעוררת השראה וכן, היא יפה אבל היא גם סקסית."

 

כמה תמונות מחשבון האינסטגרם של סלמה בלייר:

 

סלמה בלייר בבגד ורוד מחויט וראש מגולח, נשענת על מקל ההליכה     

 

   סלמה בלייר, בראש מגולח וחיוך, מבט מהצד

תגובות

יש להתחבר לאתר על מנת להוסיף תגובה חדשה

אין תגובות לכתבה
למעלה