הקול שבפנים - שירות תמיכה ביתי עבור משפחות של צעירים במשבר נפשי


הקול שבפנים - שירות תמיכה ביתי עבור משפחות של צעירים במשבר נפשי. תכנית ההתערבות הינה הוליסטית ומערכתית, מתרחשת בסביבה הטבעית ויוצרת מרחב לתהליכים מיטיבים של דיאלוג, טיפול ושיקום בקהילה, בדרך של קבלת החלטות משותפת עם הצעיר ומשפחתו. ההתערבות מיועדת לצעירים בגילאי 16-30 שחווים קשיים נפשיים המובילים לפגיעה בתפקוד, להימנעות ממעגלי החיים ולהסתגרות בבית, ומעניק מעטפת תמיכה לתא המשפחתי כולו.

הקול שבפנים 10.09.19

אתר הקול שבפנים | עמוד פייסבוק | שלחו מייל

לפניות: 0506-447-388

שירות תמיכה ביתי עבור משפחות של צעירים במשבר נפשי

תכנית ההתערבות של הקול שבפנים הינה הוליסטית ומערכתית, מתרחשת בסביבה הטבעית ויוצרת מרחב לתהליכים מיטיבים של דיאלוג, טיפול ושיקום בקהילה, בדרך של קבלת החלטות משותפת עם הצעיר ומשפחתו. ההתערבות מיועדת לצעירים בגילאי 16-30 שחווים קשיים נפשיים המובילים לפגיעה בתפקוד, להימנעות ממעגלי החיים ולהסתגרות בבית, ומעניק מעטפת תמיכה לתא המשפחתי כולו.


ההתערבות מבוססת על מרכיבים טיפוליים-רגשיים ושיקומיים-תפקודיים. מטרתנו לספק מעטפת תמיכה רחבה במהלך המשבר ולאחריו, ולאפשר תהליכי עומק משפחתיים ופרטניים. התמיכה המקצועית ניתנת גם מעבר למפגשים עצמם, בטלפון ובהתכתבות.


החזון שעומד לנגד עינינו הוא לאפשר לצעירים שבמשבר נפשי השתלבות מחודשת במעגלי החיים, למנוע אשפוזים לא נחוצים, תוך מתן מענה עמוק לתא המשפחתי, הפחתה ברמות הדחק ופיתוח רשת תמיכה ברת קיימא. לקריאה נוספת על ההתערבות המקצועית


הצוות שלנו הינו רב מקצועי עם תארים והכשרות בטיפול משפחתי, עבודה סוציאלית קלינית, ריפוי בעיסוק, פסיכותרפיה, ביבליותרפיה, הגישה לסמכות ההורית החדשה (NVR) ועוד. מעטפת הליווי שלנו כוללת שיתוף פעולה מקצועי עם פסיכיאטרים. להיכרות עם הצוות שלנו

 

להשארת פרטים ויצירת קשר עמנו

אפשר גם ליצור קשר ב-050-6447388 עם אוריה, מנהל התוכנית

או לשלוח מייל: voiceover.israel@gmail.com

 

 

תגובות

יש להתחבר לאתר על מנת להוסיף תגובה חדשה

אין תגובות לכתבה
למעלה