מיזם WINWORK מנגיש את עולם העסקים לאנשים עם מוגבלות


ארבעה יזמים עם מוגבלויות שמאחוריהם שנים של עשייה, הקמת עסקים עצמאיים ומנהיגות חברתית התאגדו יחד ליצירת מיזם חברתי-כלכלי שתפקידו להכשיר אנשים עם מוגבלות והורים לילדים עם מוגבלות להפוך ליזמים. ב-1/8 יתקיים אירוע ההשקה בתל אביב ואתם מוזמנים להירשם.

מערכת abiliko 23.07.19

הנתונים מראים שב-80 אחוז מהעסקים בישראל אין ייצוג לאנשים עם מוגבלות!

ארבעה יזמים עם מוגבלות - מנחם יעקובוביץ, ליאור חביב, יובל חדד וגולן לקס מאמינים שהדרך לשינוי המצב מתחילה בתוכנו ושהאחריות לשינוי חלה עלינו. ארבעתם מתמודדים עם מוגבלות לאורך כמה עשורים, והם אנשים מהזן שלא מרים ידיים (תרתי משמע) ועם רקורד עשיר בעולם העסקים, בעולם האקדמיה, בתחום שילוב אנשים עם מוגבלות, בתחום נגישות והעלאת המודעות לקבלת האחר ועוד. הם למדו באוניברסיטאות, עבדו, הקימו עסקים עצמאיים ומהווים פעילים חברתיים בולטים.

 

הם התאגדו והקימו בשיתוף בנק הפועלים, אמות השקעות, אמדוקס וגופים חזקים נוספים מיזם חברתי-כלכלי בשם WINWORK, שתפקידו להכשיר אנשים עם מוגבלות והורים לילדים עם מוגבלות להפוך ליזמים. זאת באמצעות מסלול הכשרה אינטנסיבי בליווי מנטור עסקי וקהילה תומכת, משלב הרעיון עד להקמת עסק מתפקד ועצמאי - עבודה בזמן ובמקום שמתאים לך.

 

בניגוד לסטיגמות השליליות, ב-WINWORK מאמינים שליזם עם מוגבלות יש יכולות גבוהות וחוזקות מעצם היותו מתמודד עם מוגבלותו שלו בכל יום. התמודדות יומיומית עם אתגרים, חסמים ושינויים, מהווה יתרון בעולם העסקי. ליווי מקצועי ואישי של צוות WINWORK והטבות המס שהמדינה מעניקה לאנשים עם מוגבלות, דווקא מעניקים יתרון תחרותי ליזם המתחיל.

 אתם מוזמנים לפגוש אותם ולהכיר את חברי הקהילה באירוע ההשקה שיתקיים ביום חמישי 1.8.19 במועדון בנק הפועלים, רח׳ הנגב 11, תל אביב.

למידע נוסף על מסלול ההכשרה, הצטרפות לקהילה והרשמה לאירוע היכנסו לעמוד www.winwork.co.il ותתחילו להנגיש את עולם העסקים!

 
תגובות

יש להתחבר לאתר על מנת להוסיף תגובה חדשה

אין תגובות לכתבה
למעלה