11 פרסים לחברת מקאן על מיזם THISABLES של איקאה


המיזם שהושק לפני מספר חודשים בישראל מאפשר הנגשת הרהיטים של ענקית הריהוט איקאה לאנשים עם מוגבלות בעזרת תוספות להדפסה בתלת מימד

מערכת abiliko 22.06.19

הצוות של מקאן על במה בקבלת הפרס

ברכות לחברת הפרסום מקאן שזכתה ב-11 פרסי אריות שכוללים גראנד פרי, 4 זהב, 3 כסף ו-3 ארד בפסטיבל הפרסום Canne Lions שהתקיים בקאן.
הפרסים הוענקו לה על פיתוח מוצר THISABLES שנהגה, נכתב והובל על ידי אלדר יוסופוב - בחור צעיר ומוכשר עם שיתוק מוחין העובד כקופירייטר במקאן.

כזכור, THISABLES הוא פרויקט משותף לאיקאה ישראל, עמותות מילב"ת ונגישות ישראל וחברת הפרסום מקאן תל אביב, שנועד להנגיש 13 מוצרים פופולריים של הרשת לאנשים עם מוגבלויות. במסגרת הפרוייקט פותחו לראשונה פתרונות מיוחדים לאנשים עם מוגבלות שחלקם אף ניתן להדפסה עצמאית במדפסת תלת-מימד על פי דגמים שהועמדו לרשות הציבור הרחב באתר.

כך ניתן למצוא במסגרת המיזם תוספות לרגלי ספה המגביהות אותה על מנת לאפשר קימה נוחה יותר; מתקן למיטה המאפשר להחזיק כוס מים למתקשים בתנועה; מתקן STUFF READER שניתן לחבר אליו מדבקה עבור עט סורק המקריא בקול את תכולת התא, לטובת אנשים עם מגבלת ראייה; תוסף INSIDER לכוורות וארונות - 3 תופסנים ומראה מאפשרים לראות את תכולתם של תאים גבוהים מזווית נמוכה; מתג מוגדל למנורת קריאה המאפשר הדלקה נוחה יותר; תוסף של ידית להסטת וילון האמבטיה, ועוד.

 

באותו עניין, בשבוע שעבר התפרסם שרשת איקאה העולמית תשיק קולקציית רהיטים מותאמת לאנשים עם מוגבלות. הקולקצייה, שתיקרא OMTANKSAM (שפירושה בשוודית "מתחשב") פותחה בהתייעצות עם ארגונומים, פיזיותרפיסטים וחוקרים, תכיל מוצרים מותאמים לחדר השינה, לשירותים ולמטבח כמו כיסאות עם ריפוד נוסף במושב, אגרטלים שניתנים להרמה בקלות ומאחזים לצנצנות.


אנשים עם מוגבלות מהווים 20% מהאולוסיה והם כוח צרכני אדיר. כל חברה ועסק צריכים לראות את הפרוייקט החשוב של איקאה ולהבין שהנגשה ופנייה לקהל העצום הזה יכול להגדיל את המכירות ולהרים את העסק.

תגובות

יש להתחבר לאתר על מנת להוסיף תגובה חדשה

אין תגובות לכתבה
למעלה