יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה

סל שיקום..ליווי וכל מה שקשור


Lidor
תאריך:11/02/2019
תגיות:בריאות הנפש 
אני נכה 70 אחוז רפואית נפשית. מב.לאומי. ומאוד כועס ומאוכזב שאף אחד לא נרתם לעזור!!! הגשתי בקשה לבריאות הנפש ואף פסיכיאטר ראה אותי ודבר לא התקדם מאז!!!

תגובות

יש להתחבר לאתר על מנת להוסיף תגובה חדשה

לידור שלום, הזכאות לשירותי סל שיקום קיימת מעל 15 שנה. ניתן להגיש בקשה בליווי מגוון גורמים מפנים, כפי שצוין בתשובות אחרות, כמו מרפאות בריאות הנפש של קופות החולים, חלק ממחלקות הרווחה, מטפלים פרטיים וגם באופן עצמאי. כפי שציינו בתשובות הקודמות משך ההגשה ע"י חלק מהגורמים המפנים עלול להתארך בשל תורים ארוכים והצורך בהיכרות עם רצונותיו וצרכיו של הפונה.
ניתן למצוא באתר מידע מפורט על סל שיקום ותהליך הבקשה כולל הסבר מפורט, שכולל סרטונים, למילוי הבקשה בקישור :
http://www.abiliko.co.il/index2.php?id=7746&lang=HEB
בהצלחה !

מערכת ממ"נ, 12.02.19 19:46
מערכת ממ"נ

לידור שלום, זה נכון , התורים במרפאות לבריאות הנפש ארוכים. התהליך הוא לא מאד מסובך ויש אפשרות לקבל גם ליווי דרך מרכזי שי"ל בעיריות ומועצות או מרכזי עוצמה של רשויות רווחה. אם יש לך אפשרות כלכלית אפשר לקבל את הליווי לזה גם באופן פרטי , אני למשל נותנת ליווי כזה ויש עוד כמוני, תלוי במקום מגורייך. הליווי לזה לא אמור לקחת יותר מכמה פגישות. בהצלחה!

בחזרה לקהילה, 12.02.19 09:40
בחזרה לקהילה

לידור שלום, מאז הרפורמה בבריאות הנפש אתה זכאי לשירותי סל שיקום מטעם משרד הבריאות הדרך הכי קלה קבל שירותים אלו היא לגשת לקופת החולים שלך למרפאת בריאות הנפש ולבקש וועדה של שירותי סל שיקום שם תןכל לקבל ליווי בכל מה שקשור להשכלה לתעסוקה לדיור לחברה ופנאי ממליצה לגשת למרפאה בקופת חולים ושעוסית מטעמם תייצג אותך מול משרד הבריאות לגבי תחילת מתן שירותי שיקום, בהצלחה

אסתר, 12.02.19 08:59
אסתר

למעלה