המכללה האקדמית אחוה מציעה תכנית להנגשת השכלה גבוהה לאנשים עם מוגבלויות נפשיות


מטרת התכנית היא הנגשת השכלה גבוהה לאנשים המתמודדים עם מוגבלויות נפשיות, בעלי יכולת ומוטיבציה ללמידה אקדמית, שאינם יכולים או רוצים בשלב זה להתחייב ללימודים מלאים באקדמיה. בטווח הארוך, התוכנית שואפת להוביל מתמודדים להצטרף לאקדמיה כסטודנטים מן המניין, להשלים בהדרגה את דרישות הסף לקבלה ולהשלים לימודים לקראת תואר או לחילופין לזהות תחומי עניין וכישורים לשם בחירת מקצוע מושכלת. התוכנית פועלת במכללת אחוה.

מערכת ממ“נ 12.12.18

המכללה האקדמית אחוה יוצאת בתכנית לתמיכה באנשים המתמודדים עם מוגבלויות נפשיות

מטרת התכנית היא הנגשת השכלה גבוהה לאנשים המתמודדים עם מוגבלויות נפשיות, בעלי יכולת ומוטיבציה ללמידה אקדמית, שאינם יכולים או רוצים בשלב זה להתחייב ללימודים מלאים באקדמיה. מי שימצא מתאים, יוכל לבחון את תחומי העניין שלו ואת מסוגלותו בקצב אישי. המטרה העיקרית בטווח הקצר, היא לאפשר למתמודדים, גם אם אינם עומדים בדרישות סף, להשתלב בלימודים ולצבור נקודות זכות אקדמיות.

 

החונכות והליווי צפויים לשפר את שיעורי ההצלחה וההתמדה של המתמודדים בלימודיהם. בטווח הארוך, התוכנית שואפת להוביל מתמודדים להצטרף לאקדמיה כסטודנטים מן המניין, להשלים בהדרגה את דרישות הסף לקבלה ולהשלים לימודים לקראת תואר או לחילופין לזהות תחומי עניין וכישורים לשם בחירת מקצוע מושכלת.

התוכנית פועלת במכללת אחוה במסגרת משרד דיקן הסטודנטים ומלווה בייעוץ צוות מקצועי ומומחה מתחום לקויות למידה.

 

אל תפספסו - מספר המקומות מוגבל, תחילת הלימודים בסמסטר ב' - 3.3.2019


לפרטים והצגת מועמדות יש לפנות אל מיכל טבקמן.
054-2239217
michal_t@achva.ac.il

 

תגובות

יש להתחבר לאתר על מנת להוסיף תגובה חדשה

אין תגובות לכתבה
למעלה