סרטון: למה הנגישות כל כך בעייתית בהופעות החיות?


עונת ההופעות החיות החלה ואנשים עם מוגבלות חווים קשיים לא בכל הנוגע לנגישות: הגישה, החניה, השירותים המרוחקים והאנשים שנעמדים וחוסמים את כל המראה לבמה לאלה שיושבים. ויטל זינגר רוצה לשנות!

מערכת abiliko 27.07.18

ויטל זינגר היא חיית מוזיקה והופעות, ולכבוד עונת ההופעות החיות יש לה כמה דברים להגיד:

"אני מטורפת על מוזיקה, על אנשים, ועל הופעות חיות, ויוצא לי להיות בלא מעט כאלה... אתם רואים בעיקר את התמונות מרגעי השיא, מבלי לדעת שעד שהגעתי אליהם (אם בכלל) הייתי צריכה לפעמים לעשות פרסה עם הרכב כי אין חניית נכה במתחם, לחתוך מוקדם מההופעה כי שירותי הנכים לא היו נגישים, לנסות לפלס את דרכי למקום שלי בדרך לא דרך שלא נגישה, ולא פעם לשבת ב"מקום הנגיש" שהזמנתי מראש, רק כדי לראות מולי מליון ישבנים של אנשים שהחליטו לעמוד כי זה פנאן להם ולהסתיר לכל מי שיושב את ההופעה. לפעמים הופעות שלמות אני רואה רק מהמסכים הענקיים או אשכרה דרך הסמארטפונים של האנשים שעומדים לפניי ומסתירים לי..

הגיע הזמן לטפל גם בזה.. שה"נגישות" תהיה גם בפועל ולא רק על הנייר, שמפיקי האירועים יקפידו עליה, שהאנשים עצמם יפתחו עין ויתחשבו, ושכולנו נוכל להנות מההופעות יחד!

מאחלת לכולנו קיץ נגיש, מכליל, כייפי ומהנה! נשמח לכמה שיותר שיתופים כדי שהמסר יגיע לכל מי שרלוונטי, ובואו נתחיל את השינוי!!"
תגובות

יש להתחבר לאתר על מנת להוסיף תגובה חדשה

אין תגובות לכתבה
למעלה