יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה

שאלה


אנונימי
תאריך:7/06/2018
תגיות:בריאות הנפש 
שלום לכולם,אני מתמודד בן 26 ..קיבלתי ממשרד הבריאות סל שיקום שכולל חונכות והשלמת השכלה כרגע אני צריך מישהו/מישהי מתחום השיקום או ממערך בריאות הנפש שיעזור לי לטפל בענייני.. כמובן שזה באופן זמני..המטרה בלבקש היא שאני אלמד ואשכיל ממנו וגם הוא יכול לעזור לי לטפל בעניינים ובסופו של תהליך אוכל להיות עצמאי לגמריי ללא תלות אז חשבתי אולי יש לכם עצות לגביי נושא זה..ורציתי לשאול : הייתה לי עובדת סוציאלית בתחילת התהליך שעזרה לי לקבל את הסל שיקום..אני רוצה לקבוע איתה פגישה שתסייע לי בנושא זה ..ורציתי לשאול איך אוכל או למי לפנות כדי לקבל את הפגישה איתה? תודה לעוזרים .

תגובות

יש להתחבר לאתר על מנת להוסיף תגובה חדשה

שלום לך וקודם כל שיהיה בהצלחה. הכי טוב יהיה לפנות לעו"ס שאיתה התחלת את התהליך ולבדוק איתה אם היא גם יכולה לעשות איתך את יצירת הקשר עם נותני השרות והמעקב אחר השירות. אם זה לא מתאפשר ואתה מרגיש שאתה רוצה ליווי לתהליך אתה מוזמן ליצור איתי קשר, אני עובדת סוציאלית ומלווה אנשים כבר 15 שנה מול סל שיקום ובכל היבטי השיקום ענבל 054-4941747

בחזרה לקהילה, 10.06.18 12:12
<a href="index2.php?id=10831&lang=HEB">בחזרה לקהילה</a>

שלום לך
שמח לשמוע על הרצון שלך להוביל את חייך באופן עצמאי, זה יכול להתחיל ממש עכשו...
הכתובת שלך לסיוע ביישום ההחלטה של וועדת סל שיקום היא העו"ס שהגישה אותך לסל שיקום , התקשר למרפאה שבמסגרתה נפגשתה עם העו"סית ובקש את עזרתם בחידוש הקשר.
יחד עם זאת, אתה יכול לפעול באופן עצמאי למימוש האישורים שקיבלת. הם אמורים להישלח אליך הביתה ואיתם אתה יכול לפנות לגורמים השונים שעובדים עם משרד הבריאות ומספקים את שירותי השיקום.
באתר של אביליקו, תחת לשונית 'קהילה' ניתן להיכנס לקהילת בריאות הנפש ממ"נ , שם מופיעים שירותי שיקום לפי מחוזות, יש אפשרות לבחור את האיזור בארץ בו אתה מתגורר ולקבל רשימה של נותני שירות בתחומי החונכות וההשכלה, עם טלפונים ומיילים ליצירת קשר, לרוב הם שמחים לתת שירות.
זו הזדמנות בשבילך לבחור מי מבין נותני השירות מתאים לך, זכותך להיפגש עם כמה מהם לפני שתחליט עם מי אתה רוצה לעבוד יחד.
כדאי לך לבדוק, האם אתה מרגיש בנח עם האדם שיושב מולך, ובמיוחד בשירות החונכות, תוך כמה זמן יוכלו לחבר אותך לחונך שמתאים להעדפות שלך.
אתה מוזמן לפנות אלי אם משהו בתהליך לא מסתדר
בהצלחה רבה
אלעד מילוא


אלעד מילוא, 08.06.18 12:37
<a href="index2.php?id=11132&lang=HEB">אלעד מילוא</a>

כדאי להיות בקשר עם מרפאת בריאות הנפש באזור המגורים שלך ושם למצוא מקבץ של אנשי מקצוע רלוונטיים ושם לקבל את כל העזרה בכל התחומים הקשורים. בהצלחה וכל הכבוד על ההשתדלות להשתקם - עם סבלנות והתמדה ועזרה מבחוץ העשייה משתלמת. וכמו שאמרה לי אישה חכמה: התרופה הכי טובה זה שמחה ומחלת נפש זה רק מחשבות לא טובות...שבת שלום

אלישבע, 08.06.18 10:03

בוקר טוב
לצערי זוהי אינה שאלה בתחום עיסוקי.
שבת שלום ובהצלחה

עו"ד לינוי אולניק, 08.06.18 09:04

למעלה