יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה

בני הבוגר עם תסמונת דאון, מראה סימנים של "דיכאון".


מגי
אמא לבוגר עם תסמונת דאון
תאריך:28/03/2018
תגיות:בריאות הנפש 
כיצ אפשר לקבל איבחון אמיתי מרופאים שיעשו איבחון ויבדקו מה גורם לשינוי במצבו, ולא רופא שמחליט ישר לתת כדורים פסיכוטים

תגובות

יש להתחבר לאתר על מנת להוסיף תגובה חדשה

שלום, אני מאמינה שאוכל לעזור. מוזמנת לפנות בפרטי, ד"ר עינת ווילמוט טלפון 0523990965

דר. עינת, 01.04.18 20:47
<a href="index2.php?id=10640&lang=HEB">דר. עינת</a>

היי מגי
אשמח לעזור בכל הנוגע לאיבחון ברמה מאוד פרטנית במישור של גלובל דיאגנוסטיק.ניתן לאבחן 12 מערכות גוף לא פולשני האבחון הינו הרפואית תדרים. מאוד מדוייקת ובסוף האבחון שיערוך עד ל 10 דקות ולאחר מכן נשב לייעוץ מקצועי בעניין פיתרון רפואי מהמתקדם והמתמקד בעולם. לרשותך מגוון שירותים מקצועיים להצלחת הטיפול ולאיכות חיים טובה יותר .
לתאם לאיבחון וינגרטן אהרון בנייד 0586350433

Hary win, 30.03.18 14:01
<a href="index2.php?id=10008&lang=HEB">Hary win</a>

אין כזה דבר "איבחון אמיתי". אין בדיקת דם או סקירה למוח שיכול לאבחן מה קורה בדיוק. האבחון נעשה על בסיס שיחה על המטופל. לכן, כל רופא יכול להסיק משהו אחר. למשל: אם המטופל נשמע מדוכא, אפשר לאבחן דיכאון או מאניה דפרסיה, אם נראה שיש גם מצבים שמחים. לפעמים מטופל שמח רק כי יש פחות דיכאון אבל אם המטופל לא יהיה ברור מאוד דרך שיחה, אז אולי האבחון יהיה מאניה דפרסיה. אולי המטופל נשמע מדוכא כי הוא אובססיבי לגבי רעיון מסוים, ואז האבחון יכול להיות OCD...אולי הדיכאון מביא למצבים של חוסר תעסוקה ודיור ואז אולי מסתמן שיש חוסר מסוגלות גבוהה יותר ולכן אולי האבחון זה סכיזואפקטיב...כמובן שאני לא מדייקת אבל הנקודה היא שהאבחון זה על בסיס שיחה, לרוב הרופא העסוק מאוד מקבל החלטה לגבי אבחון תוך דקות ספורות בלבד.
בסופו של דבר, זה לא ממש משנה. הרי כל התרופות הם פחות או יותר מאותו משפחה ונותנים את כולם לכל הבעיות. מאניה דפרסיה וגם דיכאון - יכולים לתת מייצב מצב רוח. אם יש משהו פסיכוטי, אפילו הדיכאון נראה פסיכוטי כי על פניו הדיכאון לא מבוסס במשהו ברור במציאות, אז יתנו אנטי פסיכוטי שנחשב גם מייצב מצב רוח או שלא. כל הטיפול התרופתי בפסיכיאטריה (לפחות) זה ניסוי וטעייה כי אין בדיקה למוח של המטופל אז גם ככה לא יודעים מה קורה שם. המטופל סובל אז נותנים תרופה. אם המטופל יגיד שהוא מרגיש טוב יותר אז הטיפול הצליח. אם המטופל עדיין סובל אז מוסיפים תרופה או מחליפים תרופה....
יש בחו"ל פתרונות מתקדמים הרבה יותר. יש בחו"ל פסיכיאטריה הוליסטית, יש טיפול חדשני בשיטות תזונתיות מאוד מיוחדות. בארץ הדבר המתקדם זה עדיין יחסית חדש - בתים מאזנים.
אגב, אני צריכה לציין שכל מה שכתבתי זה מניסיון אישי גם כמטופלת וגם מתוך תעסוקה מסויימת בתחום בריאות הנפש. לא מלימודים אקדמאיים. אולי רופא או פסיכולוג יגיד משהו אחר. בכל מקרה, עבדתי גם עם חברה בחו"ל שמייצרת פתרון תזונתי ייחודי ולי זה נותן איכות חיים טובה מאוד ביחס לאיכות החיים שהיה לי כשלקחתי תרופות בלבד.

אלישבע, 29.03.18 13:30

למעלה