אל תגבילו אותנו - קמפיין לעידוד העסקה של אנשים עם מוגבלות


בסדרת סרטונים חדשה של הנציבות לשוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות מובאים סיפורי הצלחה של עובדים עם מוגבלות. "אם המועמד לא מתאים לתפקיד אז זה לא משנה אם הוא אדם עם מוגבלות," אומר אחד מהם, "אבל אם הוא מתאים והוא אדם עם מוגבלות זה פשוט שווה לכולם, win win"

מערכת abiliko 29.12.17

אוהד יפרח בסרטון של הנציבות

נציבות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות השיקה קמפיין לעידוד העסקת אנשים עם מוגבלות. בסרטונים של הקמפיין מופיעים אנשים עם מוגבלות שהשתלבו בתפקידים מובילים יחד עם המעסיקים שמספרים על היתרונות והכישורים שהעובדים הביאו עמם לחברה. המסר של הסרטונים: משתחררים מהדעות הקדומות - אל תגבילו אותנו!

בסרטון הראשון מופיע אוהד יפרח, אדם עם שיתוק מוחין שהחל לעבוד בחברת Gett ב-2014, וכיום הוא ראש צוות בחברה. "אני זוכר שהיו אנשים שהרימו גבה כשהם ראו אותי אבל מהר מאוד הם הבינו שיש מישהו בכיסא הגלגלים הזה, " אומר אוהד ומוסיף, "אם המועמד לא מתאים לתפקיד אז זה לא משנה אם הוא אדם עם מוגבלות, אבל אם הוא מתאים והוא אדם עם מוגבלות זה פשוט שווה לכולם, win win".

 

 

בסרטון השני מופיע עמית מנדלסון, בעל תואר שני מהטכניון בתכנון ערים ועם מוגבלות שמיעה, העובד כאקולוג טבע עירוני בחברה להגנת הטבע. "אם למישהו היו דעות קדומות לגבי העבודה איתי, אחרי שיצא לנו לעבוד יחד כבר לא היו לו דעות כאלה." המעסיקה שלו מציינת שעמית הוא אחד האנשים המקצועיים ביותר שהיא מכירה ומסכמת "מניסיון, אין סיבה לא לתת לכל אחד הזדמנות שווה, פשוט אין."

תגובות

יש להתחבר לאתר על מנת להוסיף תגובה חדשה

אין תגובות לכתבה
למעלה