יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה

קורס עזרה ראשונה בבתי ספר


talishlivko מתוך הבלוג של talishlivkoלאור החשיבות הגבוהה של נושא עזרה ראשונה בקרב הציבור, קיימת געת מגמה להקנות ידע זה לרבדים נרחבים ככל האפשר בחברה.

קורס עזרה ראשונה

כאשר מחפשים מקומות שיש בהם ריכוז גבוה של אוכלוסייה, מחליטים לבצע קורס עזרה ראשונה בבתי ספר. בהתאם לגיל של התלמידים מתאימים את דרגות הקושי של הקורס ואם ללמד אותם קורס אחד שהוא למתחילים או גם למתקדמים.

היתרון של קורס עזרה ראשונה בבתי ספר הוא שאפשר ללמד בבת אחת קבוצה גדולה של תלמידים, כיתה אחת או כל השכבה וכך מצליחים להקנות את הידע לכולם. מתחילים עם שיעורים תיאורטיים על פי תוכנית הלימודים מהקל אל הכבד.

לאחר מכן מתחיל השלב המעשי שבו מתאמנים בעזרת בובה על סיטואציות שונות שעלולות להתרחש בשטח, תוך קבלת הנחיות על הפעולות הנדרשות צעד אחר צעד.

למידה לשעת צרה

לאור העובדה שבבתי הספר יש כיתות לימוד רבות אשר פנויות בשעות אחר הצהרים והערב, זו הזדמנות מעולה לקבוע בבית הספר שהוא מקום מרכזי את הנקודה שבה הנרשמים ילמדו קורס עזרה ראשונה בבתי ספר. מתאמים את השעות הנוחות ביותר אחר הצהרים או בערב וכולם מגיעים לסדרת המפגשים.

נושאים חשובים בקורס עזרה ראשונה

בין הנושאים החשובים אשר נלמדים במהלך קורס עזרה ראשונה בבתי ספר, אפשר למצוא את הטיפול בעת הכשות או עקיצות של חיות ארסיות, טיפול בעת שבר, התנהלות בעת פגיעות ראש, מצבים של אלרגיה, התעלפות, הרעלות, חנק מגוף זר ועוד.

משתתפי קורס עזרה ראשונה בבתי ספר לומדים אנטומיה, איך להתנהל במצבים שהם מצילי חיים, מתי להזעיק אמבולנס והאם רגיל או טיפול נמרץ, כיצד מבצעים החייאה, איך מפעילים דפיברילטור ומכשור נוסף.

הידע הרוחבי והממוקד, מאפשר למשתתפי הקורס להיות מפוקסים ברגע האמת ולפעול במהירות ובנחישות כדי לסייע.

 

אם אתם מעוניינים להרחיב את רמת הידע שלכם בנושא עזרה ראשונה, נשמח להציע לכם להצטרף לאחר הקורסים הקרובים שלנו אשר נערכים בעיר שלכם, או במקום קרוב גיאוגרפית. השאירו כאן את הפרטים שלכם ונציג שלנו ישוחח אתכם בהקדם.


תגובות
1.
עבודה מהבית (לת)
כוכו   20.02.22 | 16:56
דרושים לעבודות תמלול, כתיבה, הזנת נתונים, וקלדנות, פרטים בוואטספ 050-2322173

למעלה