יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה

קורס החייאה לחברות וארגונים


talishlivko מתוך הבלוג של talishlivkoחברות וארגונים גדולים אשר מעסיקים עובדים רבים מודעים לעובדה שקיימת חשיבות רבה שלעובדים יהיה ידע בכל מה שקשור לנושא עזרה ראשונה.

למידה של עזרה ראשונה במקום העבודה

אחת האופציות המומלצות היא לקיים קורס החייאה לחברות וארגונים בתוך המשרדים על פי הצורך של הקורס. זה יכול להתבצע פעם או פעמיים בשבוע למשך שעה או שעתיים על חשבון זמן העבודה וזאת לאור הרצון של ההנהלה להעניק לעובדים קורס חיוני זה.

באופן תיאורטי עלול להיווצר מצב שאחד העובדים לא ירגיש טוב, אחד האורחים יחוש ברע, מישהו ייפול במהלך יום גיבוש בירושלים ואחד העובדים ייקלע לסיטואציה קשה של תאונת דרכים או של פיגוע חלילה. בכל אחד מהמצבים הללו, הידע שנרכש במסגרת קורס החייאה לחברות וארגונים הוא חשוב ביותר ואין לתאר עד כמה הוא קריטי.

ידע בעזרה ראשונה

המגמה של מקומות העבודה הללו היא לדרבן את כל העובדים לעבור קורס זה. הסיבה לכך היא שכמו בכל דבר בחיים גם בנושא עזרה ראשונה יש שינויים ושיטות חדשניות. לכן מי שלמד עזרה ראשונה בצבא, או במסגרת אחרת לפני כמה שנים, יופתע לשמוע את האופציות החדשות שאינן מוכרות לו ברבדי הגשת עזרה ראשונה שלומדים במסגרת קורס החייאה לחברות וארגונים.

בקורס זה לומדים למידה תיאורטית ובנוסף לכך גם התנסות מעשית. המדריך נעזר באחד העובדים ומדגים באמצעותו את אופן ביצוע הפעולות השונות כמו קיבוע כאשר מישהו נפל ויש חשש לסדק, נקע או שבר ברגל. כמו כן סיוע ראשוני בנושא הנשמה למי שקשה לו לנשום לאחר פיגוע או תאונת דרכים קשה ועוד.

היתרון של עובדי החברה

מי שנמצא במקום הנכון ובזמן הנכון הוא זה שמעניק סיוע ראשוני עד הגעתם של כוחות הצלה ובמקרים רבים הדקות הללו הן קריטיות. מי שלמד את קורס החייאה לחברות וארגונים מבצע באדיקות את הפעולות הנדרשות בדקות האלה ולכן לא אחת הוא מציל את חייו.

אם גם הנהלת החברה או הארגון שלכם מבין עד כמה הנושא הוא אקוטי, נשמח לתאם מועדי הדרכה במשרדכם.


תגובות
אין תגובות לפוסט

למעלה