יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה

קורס מערים מתקדם


talishlivko מתוך הבלוג של talishlivko09.11.2021 | 12:34

קורס עזרה ראשונה הוא מסוג הדברים שיש עליהם קונצנזוס שהם חשובים ויש לבצע אותם. קיימים כמה סוגים של קורסים בתחום זה וזאת על פי הדרגות השונות, מהרמה הראשונית ועד קורס מערים מתקדם.

למידה בקורס עזרה ראשונה

אנשים צעירים אשר סיימו לא מכבר את שירותם הצבאי ולמדו במהלכו קורס של עזרה ראשונה, יכולים להירשם לאופציה של קורס מערים מתקדם וכך להרחיב את רמת הידע שלהם.

לעומת זאת מי שלא למד זאת בצבא או שחלפו ממועד השירות הצבאי שנים רבות, כדאי שיתחיל מהקורס הראשון וכך ירחיב את הידע שלו מקורס לקורס.

אפשרויות למידה

מי שסיים את הקורסים הראשונים נרשם לאפשרות של קורס מערים מתקדם אשר מתקיים במקומות שונים ברחבי הארץ. כדאי לבדוק את מוקדי הפעילות במקומות השונים, זה קורה אחר הצהרים בבתי ספר, מתנ"סים ובמקומות ציבוריים נוספים.

בנוסף לכך יש מקומות עבודה אשר מבינים עד כמה מדובר בנושא חשוב ולכן הם מפנים לכך זמן וכל העובדים לומדים יחד קורס מערים מתקדם, כדי שיהיה להם ידע חשוב זה.

הצורך בידע בעזרה ראשונה

החיים מלאים בהפתעות ואי אפשר לדעת מתי יהיה צורך להעניק לאדם עזרה ראשונה, זה יכול לקרות במקום העבודה, במקרה של תאונת דרכים בדרך לעבודה, ברחוב או בכל מקום אחר. הידע הבסיסי שטבוע אצל כל אדם מאפשר לו לפעול באופן מידי, להפעיל את החושים בשילוב עם הידע ולקדם את המהלכים שבמקרים רבים הם קריטיים וכל דקה חשובה וזאת עד הגעת הצוותים הרפואיים והמכשור שקיים בכל אמבולנס.

תחומי הלימוד

קורס מערים מתקדם מתרכז בתחומי רפואיים רבים החל בפציעות בתאונות דרכים, דרך התקפי לב, אירועים מוחיים, חבלות, הכשה של נחש או עקרב ארסיים ועוד. מדובר בנושאים מרתקים אשר מעניקים ללומדים את מלוא המעטפת באופן מעמיק ומאד יסודי. המידע כולל את אופן השימוש במכשור חדשני, באביזרים ובתרופות שהן אקוטיות במצבים מסוימים.

אם אתה רוצה להעשיר את הידע שלך, אתה מוזמן להצטרף לאחד הקורסים הבאים שלנו, השאר כאן את פרטיך ונשוחח אתך בהקדם.


תגובות
אין תגובות לפוסט

למעלה