יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה

הלבנת שיניים - האם באמת עוזר?


talishlivko מתוך הבלוג של talishlivkoהחיוך הוא כרטיס הביקור של כל אחד ואחת מאיתנו וכולנו מודעים לעובדה שכאשר מחייכים, אנחנו פותחים פה וחושפים שיניים לבנות מבהיקות או לחלופין שיניים צהבהבות אשר הופכות את החיוך לפחות מרשים. אם גם אתם מעוניינים לשפר את המראה וזאת על ידי הלבנת שיניים ואתם שואלים את עצמכם הלבנת שיניים – האם באמת עוזר? התחילו לקרוא מאמר זה.

מדוע להלבין את השיניים?

ברגע בו שיניים בוקעות בפה ומסיימות את התפתחותן, הן לא גדלות יותר והנזק אשר נגרם להם במהלך השנים אינו הפיך ולכן חשוב לוודא עם רופא השיניים מהי שיטת ההלבנה המתאימה ביותר לפה שלכם. השיניים שלנו עוברות מסע ארוך במהלך השנים ואנשים רבים סובלים מכתמים ושיניים בגוונים שונים משום עישון סיגריות, שתיית קפה, נטילת תרופות מסוימות, טיפולים וגם משום גנטיקה. נכון להיום במרבית המקרים יש אפשרות של הלבנת שיניים – האם באמת עוזר? התשובה היא כן.

שיטות הלבנת שיניים – מהי האפקטיבית ביותר?

נכון להיום יש שיטות שונות להלבנת שיניים כאשר רוב השיטות נחלקות לשיטות ביתיות ושיטות אותן מיישמים אצל מומחה לאסתטיקה דנטלית, קרי, רופא שיניים. בין השיטות הביתיות יש את אלו אשר מכונות על ידי רבים תרופות סבתא, כלומר הלבנה של השיניים באמצעות סודה לשתייה, לימון או מלח. שיטות אלו אמנם יובילו  לאפקט מיידי, אך החסרונות המרכזיים שלהן באים לידי ביטוי בכך שהן אינן מחזיקות מעמד לאורך זמן, בכך שהן שוחקות את החלק החיצוני של השן, לא חודרות לעומק השן ובסופו של דבר ניתן לומר שהן אינן עושות את העבודה. כלומר, הם לא ממש עוזרות, שכן הן לא מבהירות את הצבע היסודי של השן. מלבד תרופות סבתא יש שיטות רבות נוספות, אשר גם הן אינן עוזרות לאורך זמן. אז מהו הפתרון? פנייה אל רופא שיניים אשר מומחה בתחום אסתטיקת הפה.

הלבנת שיניים אצל מומחה בתחום

ההחלטה לפנות אל מרפאת שיניים למטרת טיפול הלבנת שיניים תבטיח לכם שיטת הלבנה שאינה שוחקת את החלק החיצוני של השן, אלא מחדירה חומרים בטוחים לשן, חומרים אשר מבהירים אותה. כאן אתם יכולים להבטיח לעצמכם טיפול הלבנה שיוביל לתוצאות נפלאות ללא נזק


תגובות
אין תגובות לפוסט

למעלה