יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה

רענון עזרה ראשונה - כל כמה זמן?


talishlivko מתוך הבלוג של talishlivkoקורס רענון עזרה ראשונה הוא קורס ייעודי קצר לכל אדם שעבר קורס בסיסי או מורחב יותר בתחום העזרה הראשונה.

קורסי הרענון, כפי שאפשר להבין משמם, הם למעשה קורסים שמטרתם רענון החומר הנלמד במסגרת קורסי עזרה ראשונה. הצורך בקורסים אלו הוא הכרחי עבור כל אדם שתחום עיסוקו המקצועי מחייב ידע בסיסי ו/או מורחב בהגשת עזרה ראשונה, לרבות, מדרכי טיולים, מצילים, מדריכי כושר, מדריכי ירי וכדומה, ולכל אדם שעבר קורס עזרה ראשונה.

קורסי רענון - מהי חשיבותם?

בכל קורס עזרה ראשונה נלמדים נושאים הקשורים באופן הגשת עזרה ראשונית במצבי חירום שונים, כאשר הסבירות שכל אדם שעבר קורס עזרה ראשונה, יידרש ליישם את הידע אותו הוא רכש בקורס, היא נמוכה. כפועל יוצא מכך, קיימת חשיבות לריענון חומרי הלימוד מעת לעת, וזאת על מנת לרענן את אופן הגשת העזרה הראשונה לפצוע ועל מנת לפתח את המיומנויות הנדרשות לצורך כך.

בכל הנוגע לשאלה המופיעה בכותרת: רענון עזרה ראשונה - כל כמה זמן? התשובה לכך היא אחת לשנתיים ממועד סיום קורס עזרה ראשונה ואחת לשנתיים בין קורס רענון אחד למשנהו. חשוב לציין שכל אדם המסיים קורס עזרה ראשונה, מקבל לידיו תעודת מגיש עזרה ראשונה מטעם מרכז ההדרכה בו, כאשר אי השתתפות בקורס רענון עזרה ראשונה אחת לשנתיים תוביל לאי חידוש תוקף התעודה.

מה לומדים במסגרת רענון עזרה ראשונה?

קורס רענון עזרה ראשונה הוא קורס קצר באורך 4 עד 8 שעות המתקיים ברוב המקרים במסגרת יום לימוד מרוכז אחד. במהלך קורס זה, המשתתפים מרעננים את זיכרונם בנושאי הלימוד אותם הם למדו במסגרת קורס עזרה ראשונה, כאשר מרבית שעות הרענון מוקדשות לתרגול מעשי בהגשת עזרה ראשונה בהתאם למצבי חירום שונים, וביניהם: טביעה, חנק, תאונת דרכים, תאונות עבודה ותאונות אישיות.  אם גם אתם עברתם קורס עזרה ראשונה ומעוניינים לדעת רענון עזרה ראשונה – כל כמה זמן? אז הרי שהתשובה לכך היא כפי שציינו אחת לשנתיים ממועד סיום קורס העזרה הראשונה אותו עברתכם במסגרת הדרכה כזו או אחרת.


תגובות
אין תגובות לפוסט

למעלה