יעוץ פסיכולוגי בצ
המומחים של אביליקו
עבודה נגישה
אהבה בלי מגבלות
המדריך לחופשה נגישה

טיפול חדשני בסרטן


talishlivko מתוך הבלוג של talishlivkoבניגוד לעבר בו חולי סרטן היו צריכים להתמודד עם המחלה הלא פשוטה ועם תהליך ארוך אשר כלל התנסות בסוגים שונים של תרופות, עד השלב בו נמצאה אותה התרופה או הטיפול המתאימים ביותר עבורם, כיום קיימת אפשרות של התאמת טיפול חדשני וממוקד בסרטן. אם גם אתם אינכם מעוניינים להתמודד עם תהליך ארוך ולא ברור שפעמים רבות מותיר את החולה מותש פיזית ונפשית, אתם מוזמנים ליהנות מהקידמה הרפואית שהובילה לפריצת דרך משמעותית בכל הקשור אל טיפולים חדשניים במחלות שונות, ביניהם טיפול חדשני במחלת הסרטן.

הגנטיקה בכותרות – פתרון לחולי סרטן

כניסה אל אתר זה או אחר העוסק בגנטיקה קרוב לוודאי שיחשוף אתכם להתקדמות המשמעותית שנעשתה בשנים האחרונות בכל הקשור אל מדעי הגנטיקה, דבר אשר בא לידי ביטוי בבדיקות הרבות המוצעות לציבור הרחב. בדיקות מתקדמות ואמינות בתחומים שונים, כמו למשל בדיקות גנטיות בתחום ההיריון, הלידה, הפסיכיאטריה, הריצוף הגנומי וגם טיפול חדשני בסרטן וזאת באמצעות בדיקה מיוחדת שנועדה להתאים טיפול לסרטן וכן בדיקה שעוזרת לזהות סרטן תורשתי מסוג קולור.

הטיפול הנכון בסרטן – טיפול חדשני במחלה

אם אינכם מעוניינים לבזבז זמן מיותר חשוב שתהיו מודעים לכך שנכון להיום ניתן לגשת אל חברה שמציעה בדיקה להתאמת טיפול חדשני בסרטן ועל ידי כך לחסוך זמן מיותר ומפחי נפש בעקבות ניסיונות טיפול בתרופות שאינן מתאימות לכם. חשוב שתהיו מודעים לכך שמדובר על בדיקה המתבצעת באופן פרטי. בדיקה חדשנית אשר משתייכת אל תחום האונקולוגיה. בדיקה גנטית זאת נעשית בשיטת ה- NGS ובמהלכה משתמשים בביופסיה מהגידול או עורכים בדיקת דם ולוקחים דגימת דם מהביופסיה הנוזלית. יש פעמים בהן מחליטים גם על ביופסיה נוזלית וגם על ביופסיה של הגידול וזאת על מנת לקבל את התוצאות המדויקות ביותר. בבדיקה זאת מתבצע איפיון של אותו הפרופיל הייחודי של הגידול ממנו אתם או יקירכם סובלים. בהתאם לתוצאה, האונקולוג שלכם יתאים לכם את אותו טיפל חדשני בסרטן.

חשוב לדעת אודות הבדיקה

·       קהל יעד - אם אתם תוהים האם בדיקה זו מתאימה גם לכם, חשוב שתהיו מודעים לכך שבדיקה חדשנית זאת מתאימה לכל סוגי הסרטן ואין זה משנה באיזה שלב אתם.

·       הזמנת בדיקה – טרם הזמנת הבדיקה חשוב שתמציאו הפנייה חתומה על ידי האונקולוג שלכם, חתימה שלכם על היתר לביצוע הבדיקה, מכתב מפורט ובו ההיסטוריה הרפואית שלכם, דגימה של ביופסיה, בדיקת דם ותשלום עבור הבדיקה.

·      תוצאות – תוצאותיה של הבדיקה יופיעו בדו"ח רפואי מסודר שיעזור לאונקולוג שלכם לבחור את אותו הטיפול החדשני המתאים לסוג הסרטן ממנו אתם סובלים. בדו"ח הרופא יוכל לראות מהם אותם הטיפולים המומלצים על ידי המעבדה. כלומר, טיפולים המתאימים לאותן המוטציות אשר התגלו אצלכם.

נכון להיום, בדיקה חדשנית זאת אשר מובילה לתוצאה המיוחלת של טיפול חדשני בסרטן, היא הבדיקה המעודכנת יותר בתחום האונקו-גנטיקה. אז אם עד היום חולי סרטן נכנעו לכל תכתיבי הרפואה וניסו את כל התרופות עד שנמצאה אותו התרופה שהתאימה להם. נכון להיום ניתן לדלג בשלבים ולהגיע לטיפול האידיאלי כתוצאה מהתוצאה בבדיקה חדשנית זאת. רפואה שלמה.


תגובות
אין תגובות לפוסט

למעלה