הד-ספייס - מרכז סיוע נפשי לנוער וצעירים


הד-ספייס (headspace) הינו ארגון הפועל במטרה לסייע לבני נוער וצעירים בגילאי 12-25. במרכזי הד-ספייס מעניקים טיפול פסיכולוגי קצר מועד פרטני לצעירים, הדרכות הורים וקבוצות. הטיפול בהד-ספייס הינו אישי ומותאם לכל אחד שחווה תקופה קשה בחייו כמו בעיות חברתיות בבית הספר, דיכאון ועוד, וכמובן סיוע באתגרים וקשיים – החל משלב ההתבגרות ועד להשתלבות בחברה לאחר הצבא והלימודים.

מערכת ממ“נ 23.09.17

הטיפול בהד-ספייס

עוזרים לך לצמוח

תקופת ההתבגרות יכולה להיות לפעמים אתגר לא קטן, וכן, היא יכולה להיות אפילו קשה, מה שחשוב שתדע הוא שיש לא מעט חבר'ה שעוברים דברים דומים בדיוק למה שאתה עובר ומה שהכי חשוב שתדע זה שבעזרת טיפול נקודתי וקצר מועד- ברוב המקרים ניתן לשפר את ההרגשה שלך ולשים את הבעיות מאחוריך.

אם אתה מרגיש ב"דאון", לחוץ או לא יכול להפסיק לדאוג. אם לא הרגשת "כמו עצמך" כבר תקופה ארוכה, אם אתה לא מצליח להתרכז או להתמודד עם בית הספר או אם אתה רוצה להפסיק עם אלכוהול או סמים, אם בא לך לדבר על מין, מגדר ומערכות יחסים, אם אתה מרגיש שאתה מתמודד עם בעיות שקשורות לחברים, אם חווית משבר משפחתי שהשפיע עליך, אם אתה סובלמבריונות, מציקים לך, אם אתה ב"דיכי" שנמשך כבר תקופה ארוכה ולא משנה מה הסיבה…
בוא לדבר איתנו על כל מה שעובר לך בראש, אנחנו יכולים לעזור לך !

לפרטים נוספים על הד-ספייס >

תגובות

יש להתחבר לאתר על מנת להוסיף תגובה חדשה

אין תגובות לכתבה
למעלה